Petar Nenadic a szezon végén távozik
2022-11-14 09:58

Klubunk nem hosszabbítja meg szerződését, így annak lejártával távozik egyesületünk átlövője, Petar Nenadic.

A szerb válogatott játékos 2018 januárjában érkezett csapatunkhoz a Füchse Berlintől, majd 2021-ben meghosszabbította szerződését klubunkkal.  Petar a kezdetektől fogva meghatározó tagja volt a Telekom Veszprémnek. A 2018/19-es és a 2019/20-as szezonban is őt választották meg a szurkolók az idény legjobb játékosának, így ő vehette át mind a két évben a Carlos Pérez díjat. Emellett az EHF is többször elismerte teljesítményét, hiszen 2019-ben ő lett az év kézilabdázója, míg 2022-ben a Bajnokok Ligája All-Star csapatába került be. Nenadic az elmúlt közel öt évben egy magyar bajnoki címet, három Magyar Kupát és három SEHA-ligát emelhetett a magasba.

Kiváló átlövőnk eddig 198 mérkőzésen lépett pályára piros-fehér színekben, ezeken 754-szer vette be az ellenfelek kapuját.

2023 nyaráig azonban még nagyon sok komoly tétmeccs vár rá és csapatunkra. Bízunk benne, hogy újabb trófeákkal sikerül lezárnia veszprémi pályafutását és jövő júniusban közösen elérhetjük álmainkat. 

Köszönünk mindent, Petar! További sok sikert kívánunk!

LEGFRISSEBB
GALÉRIÁK
HÍREK
Legújabb hírek Összes hír
NÉVADÓ SZPONZOR:
KIEMELT PARTNEREINK:
TOVÁBBI TÁMOGATÓINK:

ADACTA SYSTEM KFT. | AGROTERM KFT. | ALARMTRONIC KFT. | ALBENSYS TRADEL KFT. | ALLEGRO CAFE KFT. | BALATON RÉ-BUSZ KFT. | BALLUFF KFT. | BECK MÉRNÖKI MENEDZSMENT KFT. | BERILL KFT. | BETEKINTS WELLNESS ÉS KONFERENICA HOTEL | BROADWAY TICKET HUNGARY KFT. | CONTINENTAL AUTOMOTIVE HUNGARY KFT. | CONTROLSOFT AUTOMATIKA SZOLGÁLTATÓ KFT. | CORECOMM SI KFT. | CSŐ-KÖTŐ KFT. | ELEKTRO-CENTER KFT. | FARM-AGROKER KFT. | GEOVOL KFT. | GÉPBÉR SZÍNPAD KFT. | HOR-KOLL KFT. | INDUSTRIE ELEKTRIK VILLAMOSIPARI KFT.| INGAFORG ZRT. | JFT KFT. | JOST HUNGÁRIA KFT. | KÁBELSZAT KFT. | LIMELOG KFT. | LOCARGO KFT.

MAXIMÁL ZRT. | MIKROHUNGÁRIA SPORT KFT. | MHS MAGYARORSZÁG KFT. | NOA ÉPÍTŐ MAGYARORSZÁG KFT. | NÖVÉNYORVOS 2005 KFT. | NUTRI 8 SALES GRUOP KFT. | OMV HUNGÁRIA KFT. | PHARMA NORD KFT. | POLI COMPUTER PC KFT. | POL-S KFT. | PORSCHE HUNGÁRIA KFT. | PRACTICAL ÉPÍTŐIPARI KFT. | RING AUTÓ KFT. | RKT-SECURITY HUNGARY KFT. | S.I. 55 KFT. (HOTEL HISTORIA) | SOLYMÁR-SZALAY KFT. | SPORTOPUS KFT. | STIGA GARDEN CARE | TAKÁCS MŰVEK KFT. | TENSI TOURS KFT. | UNI-CITY BETONGYÁRTÓ ÉS KERESKEDELMI KFT. | VESZTERGOMBI PINCÉSZET | ZOLAMEDIA KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.