NEXT MATCH:
Telekom Veszprém - HE-DO B.Braun Gyöngyös 2020. 08. 08. 13:00
2627324252
Telekom
TippMix
2020-2021
Preparation games
Telekom Veszprém 31
Grundfos Tatabánya 33
Aug. 05. Wednesday, 18:00
Preparation games
Telekom Veszprém
HE-DO B.Braun Gyöngyös
Aug. 08. Saturday, 13:00
Preparation games
Telekom Veszprém
Balatonfüredi KSE
Aug. 15. Saturday, 13:00
Preparation games
Telekom Veszprém
PGE Kielce
Aug. 21. Friday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
Budakalász Kézilabda Zrt.
Aug. 28. Friday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
Csurgói KK
Sep. 02. Wednesday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
Balatonfüredi KSE
Sep. 08. Tuesday, 18:00
Hungarian league
Veszprémi KKFT Felsőörs
Telekom Veszprém
Sep. 11. Friday, 17:30
Hungarian league
Telekom Veszprém
Orosházi FKSE-Linamar
Sep. 13. Sunday, 18:00
Champions League
HBC Nantes
Telekom Veszprém
Sep. 16. Wednesday, 20:45
Hungarian league
Telekom Veszprém
Ceglédi KKSE
Sep. 19. Saturday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém
PPD Zagreb
Sep. 24. Thursday, 18:45
Hungarian league
SBS Eger
Telekom Veszprém
Sep. 27. Sunday, 18:00
Champions League
HC Motor Zaporozhye
Telekom Veszprém
Sep. 30. Wednesday, 18:45
Champions League
Telekom Veszprém
RK Celje Pivovarna Lasko
Oct. 14. Wednesday, 18:45
Hungarian league
Grundfos Tatabánya
Telekom Veszprém
Oct. 17. Saturday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém
Barcelona
Oct. 21. Wednesday, 18:45
Champions League
THW Kiel
Telekom Veszprém
Oct. 28. Wednesday, 18:45
Hungarian league
HE-DO B.Braun Gyöngyös
Telekom Veszprém
Nov. 11. Wednesday, 18:00
Hungarian league
Sport36-Komló
Telekom Veszprém
Nov. 14. Saturday, 18:00
Champions League
Aalborg Handbold
Telekom Veszprém
Nov. 18. Wednesday, 18:45
Hungarian league
FTC KN Kft.
Telekom Veszprém
Nov. 22. Sunday, 13:00
Champions League
Telekom Veszprém
Aalborg Handbold
Nov. 25. Wednesday, 18:45
Hungarian league
Telekom Veszprém
Dabasi KC VSE
Nov. 29. Sunday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém
THW Kiel
Dec. 02. Wednesday, 18:45
Champions League
Barcelona
Telekom Veszprém
Dec. 10. Thursday, 20:45
Hungarian league
MOL-Pick Szeged
Telekom Veszprém
Dec. 16. Wednesday, 18:00
Hungarian league
Csurgói KK
Telekom Veszprém
Feb. 07. Sunday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
Veszprémi KKFT Felsőörs
Feb. 13. Saturday, 18:00
Hungarian league
Ceglédi KKSE
Telekom Veszprém
Feb. 20. Saturday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
SBS Eger
Feb. 27. Saturday, 18:00
Hungarian league
Orosházi FKSE-Linamar
Telekom Veszprém
Mar. 06. Saturday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
MOL-Pick Szeged
Mar. 20. Saturday, 18:00
Hungarian league
Balatonfüredi KSE
Telekom Veszprém
Mar. 27. Saturday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
HE-DO B.Braun Gyöngyös
Apr. 03. Saturday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
Sport36-Komló
Apr. 17. Saturday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
FTC KN Kft.
Apr. 24. Saturday, 18:00
Hungarian league
Dabasi KC VSE
Telekom Veszprém
May. 04. Tuesday, 18:00
Hungarian league
Budakalász Kézilabda Zrt.
Telekom Veszprém
May. 15. Saturday, 17:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
Grundfos Tatabánya
May. 22. Saturday, 18:00
MVM Veszprém
26
Mol-Pick Szeged
24
Hungarian Super Cup
(Szuper Kupa)
Aug. 29. Saturday, 16:00
Győr, Audi Aréna
Két probléma okozott fejtörést Ortega mesternek a Szeged elleni Leier Kézilabda Szuperkupa előtti órákban Győrben. Mirsad Terzic a könyökével bajlódott, míg Christian Zeitznek a gyomra rakoncátlankodott. Utóbbi végül bevetésre került, míg bosnyák játékosunk lett ezúttal a kimaradó.
 
IMG_0135.JPG
 
Nagy László kiállítását, majd egy megítélt hétméterest követően 2:0-ra vezetett a Szeged, ám a játékba visszaálló csapatkapitányunk, valamint Sulic révén gyorsan egalizáltunk, sőt Ilic találatával már a vezetés is megvolt. Mirko jól védett a kapuban, „Momo” pedig elkezdte a gólgyártást, és lőtt zsinórban három gólt. Nagy László és Schich Timuzsin vezette védelem nem sok teret adott a Szegednek, ráadásul a hatosfalunk közepén Sliskovic is lehetőséget kapott a bizonyításra.
 
10:6 után egy kisebb gólcsend következett részünkről, aminek következtében feljöttek két gólra a Tisza-partiak. A rossz szériát végül NIlsson törte meg, amely után beindultak az „Építők” és elhúztak 15:8-ra. A félidő végül ötgólos előnnyel zárult (16:11).
 
IMG_0204.JPG
 
A második félidőben folytattuk a jó játékunkat. Ám a játékrész elején ezúttal Lékai irányította a csapatot, a kapuban pedig Mikler állt, aki egyből egy védéssel mutatkozott be, majd hetest is fogott (19:12). Marguc volt eredményes többször is tőlünk ez ezt követő időszakban, majd 23:15-re egy remek északi összjáték módosította az eredményt: Pálmarsson adott remek labdát Nilssonnak, aki nem hibázott. Ezt követően pedig Christian Zeitz jelezte egy remek találattal, hogy a gyomorbántalmak nem hátráltathatják. 24:19-es vezetésnél a veszprémi drukkerek vezetésével hullámozni kezdett a győri aréna közönsége, fel is csendült az „Itthon vagyunk” rigmus.
 
A Szeged azonban igyekezett felzárkózni (25:22), majd a háromgólos különbség még egy jó darabig megmaradt. A végeredmény végül 26:24 lett a Veszprém javára, azaz ismét a miénk lett a Szuperkupa. A mérkőzés legjobbjának („Superman”) a szegedi Jonas Kallmant választották.
 
 
IMG_0265.JPG
 
Fotók: Hatosfal
MVM Veszprém - MOL-Pick Szeged 26:24 (16:11)
 
MVM Veszprém: Alilovic, Mikler - Gulyás, Iváncsik, Schuch, Ilic 5 (1), Pálmarsson, Nilsson 2, Nagy 3, Zeitz 3, Ugalde, Marguc 6 (1), Chema 2, Sulic 2, Lékai 2, Sliskovic 1
 
MOL-Pick Szeged: Wyszomirski, Sierra - Mindegia 2, Kallman 3, Robledo 1, Thiagus Petrus 3, Zubai, Ilyés, Balogh 1, Blazevic, Prodanovic 1 (1), Bombac 6 (4), Parrondo 4 (2), Curuvija, Vranjes, Ancsin 3

Kiállítás: 16 perc ill. 6 perc
Hétméretes: 3/2 ill. 10/7
Other
TAO-S TÁMOGATÁSOK: Veszprém Handball Team Zrt. Chatbot használati útmutató Veszprém Aréna
Statistics
Updated at: 2020.03.11.
Download
 
BAJNOKSÁG (NB I)
Best scorer
Éles József      1606 goal
NEMZETKÖZI KUPA
Best scorer
Perez Carlos      640 goal
ÖSSZESEN
Best scorer
Éles József      2548 goal
Naming sponsor
Featured sponsors
Duna aszfalt
Euronics Veszprém
2Rule
Seat
Szerencsejáték Zrt.
UniCity
Euroaszfalt
Veszprém Város
Via vin
Jysk
Featured sponsors
Balluff Kft. // Broadway Ticket Hungary Kft. // MKB Bank Zrt. // OMV Hungária Kft. // Reaszfalt Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. // Ring Autó Kft. // UNI-CITY Betongyártó és Kereskedelmi Kft. // VEMÉVSZER Építő- és Szerelőipari Kft.
Other supporters
3 for IT Kft. // Agroterm Kft. // Alarmtronic Kft. // Allegro Cafe Kft. // Balaton Ré-busz Kft. // Betekints Wellness és Konferenica Hotel // Continental Automotive Hungary Kft. // Controlsoft Automatika Szolgáltató Kft. // Cső-Kötő Kft. // Danubiana Borkereskedő és Termelő Kft. // Debreczenyi és Társa Építésszervezési, Településtervezési, Tanácsadó Kft. // Elektro-Center Kft. // Geovol Kft. // Gépbér Színpad Kft. // Hor-Koll Kft. // Huawei Technologies Hungary Kft. // Industrie Elektrik Villamosipari Kft. // Ingaforg Zrt. // Isotonic Kft. // JFT Kft. // Locargo Kft. // LV International Kft. // Maximál Zrt. // McDonald's veszprémi étterme // Mono-A Vill Kft. // MTD Hungária Kft. // Noa Építő Magyarország Kft. // Növényorvos 2005 Kft. // Nutri 8 Kft. // Oliva Hotel & Étterem // Original-Tech Kft. // Pharma Nord Kft. // Pol-S Kft. // Poli Computer PC Kft. // Practical Építőipari Kft. // RKT-Security Hungary Kft. // S.I. 55 Kft. (Hotel Historia) // Solymár-Szalay Kft. // Tensi Tours Kft. // The Cube Kft. // Vesztergombi Pincészet // WOSS Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Szolgáltató Kft. // Zolamedia Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Betekints Wellness és Konferenica Hotel
Huawei Technologies Hungary Kft.
INWeb Solutions Informatikai Kft.
Locargo Kft.
Nutri 8 Kft.
MakeIt
Broadway Ticket Hungary Kft.

Elfelejtette jelszavát?