NEXT MATCH:
-
2627324252
Telekom
TippMix
2019-2020
Pre-season matches
Telekom Veszprém 38
Bregenz Handball 19
Aug. 14. Wednesday, 18:00
Pre-season matches
RK Celje Pivovarna Lasko 20
Telekom Veszprém 34
Aug. 17. Saturday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 36
Dabasi KC VSE 17
Aug. 23. Friday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 40
Balatonfüredi KSE 28
Aug. 25. Sunday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 51
Eger SZSE 30
Aug. 27. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 40
Váci KSE 26
Aug. 31. Saturday, 18:00
SEHA League
HC Meshkov Brest 27
Telekom Veszprém 28
Sep. 03. Tuesday, 17:15
SEHA League
Telekom Veszprém 36
PPD Zagreb 28
Sep. 07. Saturday, 19:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 33
Grundfos Tatabánya KC 22
Sep. 10. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 40
HC Motor Zaporozhye 28
Sep. 15. Sunday, 17:00
Hungarian League
Orosházi FKSE-Linamar 25
Telekom Veszprém 31
Sep. 17. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 31
THW Kiel 37
Sep. 21. Saturday, 17:30
SEHA League
Spartak Moscow 23
Telekom Veszprém 26
Sep. 24. Tuesday, 18:45
Champions League
Montpellier HB 23
Telekom Veszprém 18
Sep. 29. Sunday, 19:00
SEHA League
Eurofarm Rabotnik 26
Telekom Veszprém 24
Oct. 02. Wednesday, 17:15
SEHA League
Telekom Veszprém 32
HC Meshkov Brest 23
Oct. 05. Saturday, 20:45
Hungarian League
CYEB Budakalász 24
Telekom Veszprém 41
Oct. 08. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 38
FC Porto Sofarma 28
Oct. 13. Sunday, 15:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 34
HE-DO B.Braun Gyöngyös 27
Oct. 15. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 39
HC Vardar 30
Oct. 19. Saturday, 17:30
Champions League
PGE Vive Kielce 34
Telekom Veszprém 33
Nov. 02. Saturday, 15:00
SEHA League
Telekom Veszprém 37
Spartak Moscow 32
Nov. 05. Tuesday, 17:15
Hungarian League
Telekom Veszprém 36
Csurgói KK 20
Nov. 05. Tuesday, 20:15
Champions League
HC Meshkov Brest 30
Telekom Veszprém 37
Nov. 09. Saturday, 17:30
Hungarian League
Sport36-Komló 21
Telekom Veszprém 24
Nov. 11. Monday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 31
HC Meshkov Brest 25
Nov. 16. Saturday, 17:30
SEHA League
Telekom Veszprém 36
Metaloplastika Sabac 29
Nov. 19. Tuesday, 19:00
Champions League
Telekom Veszprém 28
PGE Vive Kielce 24
Nov. 23. Saturday, 17:30
Hungarian League
FTC-HungaroControl 30
Telekom Veszprém 35
Nov. 26. Tuesday, 18:00
Champions League
HC Vardar 29
Telekom Veszprém 38
Dec. 01. Sunday, 17:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 29
MOL-Pick Szeged 28
Dec. 07. Saturday, 19:30
Hungarian League
Telekom Veszprém 37
Mezőkövesdi KC 26
Dec. 09. Monday, 18:00
SEHA League
Telekom Veszprém 35
Eurofarm Rabotnik 24
Dec. 11. Wednesday, 17:00
SEHA League
Metaloplastika Sabac 30
Telekom Veszprém 26
Dec. 13. Friday, 19:00
SEHA League
PPD Zagreb 23
Telekom Veszprém 26
Dec. 14. Saturday, 20:45
Hungarian League
Váci KSE 26
Telekom Veszprém 39
Jan. 31. Friday, 18:30
Hungarian Cup
Grundfos Tatabánya KC 16
Telekom Veszprém 26
Feb. 03. Monday, 19:00
Champions League
FC Porto Sofarma 24
Telekom Veszprém 31
Feb. 08. Saturday, 16:00
Champions League
THW Kiel 29
Telekom Veszprém 28
Feb. 12. Wednesday, 19:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 33
Orosházi FKSE-Linamar 22
Feb. 15. Saturday, 18:00
Hungarian League
Mezőkövesdi KC 26
Telekom Veszprém 46
Feb. 18. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 24
Montpellier HB 23
Feb. 23. Sunday, 17:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 35
CYEB Budakalász 23
Feb. 25. Tuesday, 18:00
Champions League
HC Motor Zaporozhye 22
Telekom Veszprém 32
Feb. 29. Saturday, 17:30
Hungarian League
Balatonfüredi KSE 30
Telekom Veszprém 33
Mar. 04. Wednesday, 18:00
SEHA League
HC Vojvodina 26
Telekom Veszprém 31
Mar. 08. Sunday, 13:00
Hungarian League
Grundfos Tatabánya KC 26
Telekom Veszprém 33
Mar. 10. Tuesday, 18:30
Telekom Veszprém
35
CYEB Budakalász
23
Hungarian League
(K&H Liga)
Feb. 25. Tuesday, 18:00
Veszprém Aréna
A veszprémi csapat a Budakalász együttesét fogadta a Veszprém Arénában. Az első támadás végén Manaskov volt eredményes a szélről, majd Marguc első gólja a saját 900. találata volt Veszprém mezben. Cupara több szép védéssel kezdte a találkozót és a 10 perc után 7-2-re lépett el a hazai együttes, ezért vendég időkérés következett. A Budakalász szépen játszott és visszajöttek 3 gólra. Sok technikai hiba jellemezte mindkét oldalon a mérkőzést ebben a periódusban. Davis a fiataloknak is lehetőséget adott már az első játékrészben és sikerült újra 5 gólra növelni az előnyt (14-9). Cupara védései ellenére a vendégek közelebb tudtak zárkózni a félidő végére.
 
A második félidőre Székely váltotta Cuparát és két védésének is köszönhetően 2 perc alatt 3 gólt rámolt be a Veszprém. A vendég együttes ismét korán kényszerült időt kérni, mert a Veszprém nagyobb fokozatra kapcsolt (37. perc 22-14). Paczkowski sok játékpercet kapott és szép gólokkal hálálta meg a bizalmat. Manaskov góljával 10 gólos különbség alakult ki a csapatok között (44. perc 26-16). A Budakalász kezdett fáradni és nem nagyon találták a veszprémi védekezés ellenszerét. A 30. hazai gólt a fiatal Bodor szerezte (30-20). A mérkőzést könnyedén nyerte meg a veszprémi alakulat.
Telekom Veszprém – Budakalász Kézilabda Zrt. 35:23 (16:12)
 
Telekom Veszprém: Székely, Cupara – Manaskov 7 (1), Moraes 4, Nilsson 1, Paczkowski 4, Marguc 9, Lauge 1, Terzic, Blagotinsek 2, Nenadic 3, Hornyák, Ilic, Bodor 1, Mackovsek 3
 
Budakalász Kézilabda ZRT: Váczi, Boros – Váczi 4, Czina, Glück, Borbényi, Nemes 4, Tóth 2, Gábor, Simotics, Mazák, Tóth, Török 2, Koller 8, Sinkovits 1, Hrabák 2
 
Hétméteresek: 3/3 ill. 3/3
Kiállítások:  2 perc ill. 6 perc
David Davis: Nehéz volt a mai a vasárnapi Bajnokok Ligája meccs után. A játékosok kaptak is egy szabadnapot, így kevesebb időnk volt készülni mára. Gratulálok a játékosaimnak, bár sok volt a buta hiba, de ez benne van, és meg vagyok elégedve a teljesítményükkel. Holnaptól készülünk a Zaporozhye ellen.
 
Mirsad Terzic: Két Bajnokok Ligája meccs között mindig nehéz játszani bármilyen csapat ellen. Komolyan vettük azonban a meccset és köszönet az ellenfélnek is a kemény és fair mérkőzéshez. Ami pozitívum, hogy a fiatalok is kaphattak játéklehetőséget. Készülünk a hétvégi utolsó BL csoportmeccsünkre.
 
Forgács Gyula: Gratulálok a Veszprémnek. Azt gondolom, hogy egy vállalható első félidőt játszottunk. Bíztunk abban, hogy a hétvégi nagy győzelem után talán lesznek motivációs gondjai az ellenfelünknek. Azt mondtam a fiúknak az öltözőben, hogy ha van esélyünk egy szorosabb meccset játszani, akkor tegyünk meg mindent érte. Jobb lett volna 10 gól alatt maradni. Mi is játszunk mérkőzést a hétvégén, úgyhogy próbáltam cserélgetni és tartalékolni az erővel.
 
Koller Tamás: Gratulálok a Veszprémnek. Mindig élmény ellenük játszani, testközelből megtapasztalni, hogy milyen egy top csapat ellen játszani, mint fizikai, mint technikai értelemben. Tisztes helytállás volt a cél, az első félidő jól sikerült, a második félidőben kicsit bealudtunk. A hétvégi Dabas meccs fontos számunkra, azt szeretnénk megnyerni.
Other
TAO-S TÁMOGATÁSOK: Veszprém Handball Team Zrt. Chatbot használati útmutató Veszprém Aréna
Statistics
Updated at: 2020.03.11.
Download
 
BAJNOKSÁG (NB I)
Best scorer
Éles József      1606 goal
NEMZETKÖZI KUPA
Best scorer
Perez Carlos      640 goal
ÖSSZESEN
Best scorer
Éles József      2548 goal
Naming sponsor
Featured sponsors
Duna aszfalt
Euronics Veszprém
2Rule
Seat
Szerencsejáték Zrt.
UniCity
Euroaszfalt
Veszprém Város
Via vin
Jysk
Featured sponsors
Balluff Kft. // Broadway Ticket Hungary Kft. // MKB Bank Zrt. // OMV Hungária Kft. // Reaszfalt Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. // Ring Autó Kft. // UNI-CITY Betongyártó és Kereskedelmi Kft. // VEMÉVSZER Építő- és Szerelőipari Kft.
Other supporters
3 for IT Kft. // Agroterm Kft. // Alarmtronic Kft. // Allegro Cafe Kft. // Balaton Ré-busz Kft. // Betekints Wellness és Konferenica Hotel // Continental Automotive Hungary Kft. // Controlsoft Automatika Szolgáltató Kft. // Cső-Kötő Kft. // Danubiana Borkereskedő és Termelő Kft. // Debreczenyi és Társa Építésszervezési, Településtervezési, Tanácsadó Kft. // Elektro-Center Kft. // Geovol Kft. // Gépbér Színpad Kft. // Hor-Koll Kft. // Huawei Technologies Hungary Kft. // Industrie Elektrik Villamosipari Kft. // Ingaforg Zrt. // Isotonic Kft. // JFT Kft. // Locargo Kft. // LV International Kft. // Maximál Zrt. // McDonald's veszprémi étterme // Mono-A Vill Kft. // MTD Hungária Kft. // Noa Építő Magyarország Kft. // Növényorvos 2005 Kft. // Nutri 8 Kft. // Oliva Hotel & Étterem // Original-Tech Kft. // Pharma Nord Kft. // Pol-S Kft. // Poli Computer PC Kft. // Practical Építőipari Kft. // RKT-Security Hungary Kft. // S.I. 55 Kft. (Hotel Historia) // Solymár-Szalay Kft. // Tensi Tours Kft. // The Cube Kft. // Vesztergombi Pincészet // WOSS Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Szolgáltató Kft. // Zolamedia Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Betekints Wellness és Konferenica Hotel
Huawei Technologies Hungary Kft.
INWeb Solutions Informatikai Kft.
Locargo Kft.
Nutri 8 Kft.
MakeIt
Broadway Ticket Hungary Kft.

Elfelejtette jelszavát?