NEXT MATCH:
Telekom Veszprém - HE-DO B.Braun Gyöngyös 2020. 08. 08. 13:00
2627324252
Telekom
TippMix
2020-2021
Preparation games
Telekom Veszprém 31
Grundfos Tatabánya 33
Aug. 05. Wednesday, 18:00
Preparation games
Telekom Veszprém
HE-DO B.Braun Gyöngyös
Aug. 08. Saturday, 13:00
Preparation games
Telekom Veszprém
Balatonfüredi KSE
Aug. 15. Saturday, 13:00
Preparation games
Telekom Veszprém
PGE Kielce
Aug. 21. Friday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
Budakalász Kézilabda Zrt.
Aug. 28. Friday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
Csurgói KK
Sep. 02. Wednesday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
Balatonfüredi KSE
Sep. 08. Tuesday, 18:00
Hungarian league
Veszprémi KKFT Felsőörs
Telekom Veszprém
Sep. 11. Friday, 17:30
Hungarian league
Telekom Veszprém
Orosházi FKSE-Linamar
Sep. 13. Sunday, 18:00
Champions League
HBC Nantes
Telekom Veszprém
Sep. 16. Wednesday, 20:45
Hungarian league
Telekom Veszprém
Ceglédi KKSE
Sep. 19. Saturday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém
PPD Zagreb
Sep. 24. Thursday, 18:45
Hungarian league
SBS Eger
Telekom Veszprém
Sep. 27. Sunday, 18:00
Champions League
HC Motor Zaporozhye
Telekom Veszprém
Sep. 30. Wednesday, 18:45
Champions League
Telekom Veszprém
RK Celje Pivovarna Lasko
Oct. 14. Wednesday, 18:45
Hungarian league
Grundfos Tatabánya
Telekom Veszprém
Oct. 17. Saturday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém
Barcelona
Oct. 21. Wednesday, 18:45
Champions League
THW Kiel
Telekom Veszprém
Oct. 28. Wednesday, 18:45
Hungarian league
HE-DO B.Braun Gyöngyös
Telekom Veszprém
Nov. 11. Wednesday, 18:00
Hungarian league
Sport36-Komló
Telekom Veszprém
Nov. 14. Saturday, 18:00
Champions League
Aalborg Handbold
Telekom Veszprém
Nov. 18. Wednesday, 18:45
Hungarian league
FTC KN Kft.
Telekom Veszprém
Nov. 22. Sunday, 13:00
Champions League
Telekom Veszprém
Aalborg Handbold
Nov. 25. Wednesday, 18:45
Hungarian league
Telekom Veszprém
Dabasi KC VSE
Nov. 29. Sunday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém
THW Kiel
Dec. 02. Wednesday, 18:45
Champions League
Barcelona
Telekom Veszprém
Dec. 10. Thursday, 20:45
Hungarian league
MOL-Pick Szeged
Telekom Veszprém
Dec. 16. Wednesday, 18:00
Hungarian league
Csurgói KK
Telekom Veszprém
Feb. 07. Sunday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
Veszprémi KKFT Felsőörs
Feb. 13. Saturday, 18:00
Hungarian league
Ceglédi KKSE
Telekom Veszprém
Feb. 20. Saturday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
SBS Eger
Feb. 27. Saturday, 18:00
Hungarian league
Orosházi FKSE-Linamar
Telekom Veszprém
Mar. 06. Saturday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
MOL-Pick Szeged
Mar. 20. Saturday, 18:00
Hungarian league
Balatonfüredi KSE
Telekom Veszprém
Mar. 27. Saturday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
HE-DO B.Braun Gyöngyös
Apr. 03. Saturday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
Sport36-Komló
Apr. 17. Saturday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
FTC KN Kft.
Apr. 24. Saturday, 18:00
Hungarian league
Dabasi KC VSE
Telekom Veszprém
May. 04. Tuesday, 18:00
Hungarian league
Budakalász Kézilabda Zrt.
Telekom Veszprém
May. 15. Saturday, 17:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
Grundfos Tatabánya
May. 22. Saturday, 18:00
Broadcast:

Balatonfüredi KSE
24
MVM Veszprém
33
Hungarian League
(Rájátszás)
Mar. 28. Monday, 17:50
Balatonfüred
Balatonfüredi KSE - MVM Veszprém 24:33 (11:18)
 
Balatonfüredi KSE: Rózsavölgyi - Gerdán, Németh, Győri 5 (2), Bóka 4, Törteli 1, Bándhidi 3, Szilágyi 1, Szöllősi 4 (1), Gyene 2, Ligetvári 1, Gábori 1, Petrovski, Kasparek 2
 
MVM Veszprém: Mikler - Gulyás 5, Iváncsik 2, Schuch, Guardiola, Ilic 4 (1), Palmarsson 1, Nilsson 6, Nagy 4, Ugalde 2, Marguc 2, Chema 2, Terzic, Sulic 4, Lékai 1
 
Hétméteres: 4/3 ill. 1/1
Kiállítás: 6 perc ill. 4 perc
Xavi Sabaté: Nem számítottunk könnyű meccsre, hiszen tavaly nehéz volt itt nyernünk. Az első félidőben nagyon jól védekeztünk, Mikler fantasztikus volt, és támadásban is remekeltünk. A második játékrészben nagyon jól játszott a Balatonfüred, gratulálok nekik a mai teljesítményükhöz. De gratulálok a saját csapatunknak is, mivel jól teljesítettünk és nyertünk, ami a legfontosabb. Úgy érzem, jó formában vagyunk, de még nem a legjobban, viszont folyamatosan közelítünk ahhoz. Szerintem egyre jobbak és jobbak vagyunk, aminek nagyon örülök.
 
Gulyás Péter: Számunkra ez a mai mérkőzés volt a legfontosabb találkozó, ezt követően pedig az első meccsünk a SEHA Liga Final4-ban. Ez egy jó meccs volt, amelyen tudtuk gyakorolni a védekezésünket és a lerohanásainkat. Ahogy a közönség is láthatta, nagyon sokat futottunk a mai mérkőzésen. Ez azt gondolom, hogy az előnyünkre válik, fejlődési szempontból kiváló találkozó volt. Az ilyen összecsapásokon fontos, hogy az elején jól fel tudjunk pörögni, amivel a magunk dolgát is megkönnyítjük, hiszen nem engedjük, hogy az ellenfél olyan lendületbe kerüljön, amivel problémát okozhat nekünk. Nagyon jól kezdünk, jól védekeztünk és jól futottunk, úgy érzem ez volt a kulcs ma. Örülök annak, hogy egyre többet játszom, de még van mit javítani a formámon. A (Nagy) Lacival akkor ott előtte, abban a pillanatban megbeszéljük ezeket a figurákat, és úgy is történik a dolog. De edzésen persze gyakorolni kell ezeket, anélkül nem megy.
 
Csoknyai István: Várható volt, hogy az élet hoz olyan periódusokat, amikor olyan felállásban kell játszanunk, amire nem is készültünk. Igaz, várhatóan, ha a teljes csapatunkkal is álltunk volna ki, akkor is nagy falat lett volna nekünk a Veszprém. Akik pályán voltak, mindent megtettek, és voltak olyan szakaszai a találkozónak, amikor kimondottan jól játszottunk. A fiatalok próbálták bizonyítani tehetségüket és azt, hogy lehet rájuk számítani. Úgy gondolom, hogy a Veszprém ma annyit adott ki magából, amennyi elegendő volt a biztos győzelemhez, gratulálok nekik ezúton is. Sok sikert kívánunk nekik a Bajnokok Ligájában és a SEHA Ligában!
 
 
Other
TAO-S TÁMOGATÁSOK: Veszprém Handball Team Zrt. Chatbot használati útmutató Veszprém Aréna
Statistics
Updated at: 2020.03.11.
Download
 
BAJNOKSÁG (NB I)
Best scorer
Éles József      1606 goal
NEMZETKÖZI KUPA
Best scorer
Perez Carlos      640 goal
ÖSSZESEN
Best scorer
Éles József      2548 goal
Naming sponsor
Featured sponsors
Duna aszfalt
Euronics Veszprém
2Rule
Seat
Szerencsejáték Zrt.
UniCity
Euroaszfalt
Veszprém Város
Via vin
Jysk
Featured sponsors
Balluff Kft. // Broadway Ticket Hungary Kft. // MKB Bank Zrt. // OMV Hungária Kft. // Reaszfalt Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. // Ring Autó Kft. // UNI-CITY Betongyártó és Kereskedelmi Kft. // VEMÉVSZER Építő- és Szerelőipari Kft.
Other supporters
3 for IT Kft. // Agroterm Kft. // Alarmtronic Kft. // Allegro Cafe Kft. // Balaton Ré-busz Kft. // Betekints Wellness és Konferenica Hotel // Continental Automotive Hungary Kft. // Controlsoft Automatika Szolgáltató Kft. // Cső-Kötő Kft. // Danubiana Borkereskedő és Termelő Kft. // Debreczenyi és Társa Építésszervezési, Településtervezési, Tanácsadó Kft. // Elektro-Center Kft. // Geovol Kft. // Gépbér Színpad Kft. // Hor-Koll Kft. // Huawei Technologies Hungary Kft. // Industrie Elektrik Villamosipari Kft. // Ingaforg Zrt. // Isotonic Kft. // JFT Kft. // Locargo Kft. // LV International Kft. // Maximál Zrt. // McDonald's veszprémi étterme // Mono-A Vill Kft. // MTD Hungária Kft. // Noa Építő Magyarország Kft. // Növényorvos 2005 Kft. // Nutri 8 Kft. // Oliva Hotel & Étterem // Original-Tech Kft. // Pharma Nord Kft. // Pol-S Kft. // Poli Computer PC Kft. // Practical Építőipari Kft. // RKT-Security Hungary Kft. // S.I. 55 Kft. (Hotel Historia) // Solymár-Szalay Kft. // Tensi Tours Kft. // The Cube Kft. // Vesztergombi Pincészet // WOSS Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Szolgáltató Kft. // Zolamedia Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Betekints Wellness és Konferenica Hotel
Huawei Technologies Hungary Kft.
INWeb Solutions Informatikai Kft.
Locargo Kft.
Nutri 8 Kft.
MakeIt
Broadway Ticket Hungary Kft.

Elfelejtette jelszavát?