NEXT MATCH:
Metaloplastika Sabac - Telekom Veszprém 2019. 12. 13. 19:00
2627324252
Telekom
TippMix
2019-2020
Pre-season matches
Telekom Veszprém 38
Bregenz Handball 19
Aug. 14. Wednesday, 18:00
Pre-season matches
RK Celje Pivovarna Lasko 20
Telekom Veszprém 34
Aug. 17. Saturday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 36
Dabasi KC VSE 17
Aug. 23. Friday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 40
Balatonfüredi KSE 28
Aug. 25. Sunday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 51
Eger SZSE 30
Aug. 27. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 40
Váci KSE 26
Aug. 31. Saturday, 18:00
SEHA League
HC Meshkov Brest 27
Telekom Veszprém 28
Sep. 03. Tuesday, 17:15
SEHA League
Telekom Veszprém 36
PPD Zagreb 28
Sep. 07. Saturday, 19:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 33
Grundfos Tatabánya KC 22
Sep. 10. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 40
HC Motor Zaporozhye 28
Sep. 15. Sunday, 17:00
Hungarian League
Orosházi FKSE-Linamar 25
Telekom Veszprém 31
Sep. 17. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 31
THW Kiel 37
Sep. 21. Saturday, 17:30
SEHA League
Spartak Moscow 23
Telekom Veszprém 26
Sep. 24. Tuesday, 18:45
Champions League
Montpellier HB 23
Telekom Veszprém 18
Sep. 29. Sunday, 19:00
SEHA League
Eurofarm Rabotnik 26
Telekom Veszprém 24
Oct. 02. Wednesday, 17:15
SEHA League
Telekom Veszprém 32
HC Meshkov Brest 23
Oct. 05. Saturday, 20:45
Hungarian League
CYEB Budakalász 24
Telekom Veszprém 41
Oct. 08. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 38
FC Porto Sofarma 28
Oct. 13. Sunday, 15:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 34
HE-DO B.Braun Gyöngyös 27
Oct. 15. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 39
HC Vardar 30
Oct. 19. Saturday, 17:30
Champions League
PGE Vive Kielce 34
Telekom Veszprém 33
Nov. 02. Saturday, 15:00
SEHA League
Telekom Veszprém 37
Spartak Moscow 32
Nov. 05. Tuesday, 17:15
Hungarian League
Telekom Veszprém 36
Csurgói KK 20
Nov. 05. Tuesday, 20:15
Champions League
HC Meshkov Brest 30
Telekom Veszprém 37
Nov. 09. Saturday, 17:30
Hungarian League
Sport36-Komló 21
Telekom Veszprém 24
Nov. 11. Monday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 31
HC Meshkov Brest 25
Nov. 16. Saturday, 17:30
SEHA League
Telekom Veszprém 36
Metaloplastika Sabac 29
Nov. 19. Tuesday, 19:00
Champions League
Telekom Veszprém 28
PGE Vive Kielce 24
Nov. 23. Saturday, 17:30
Hungarian League
FTC-HungaroControl 30
Telekom Veszprém 35
Nov. 26. Tuesday, 18:00
Champions League
HC Vardar 29
Telekom Veszprém 38
Dec. 01. Sunday, 17:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 29
MOL-Pick Szeged 28
Dec. 07. Saturday, 19:30
Hungarian League
Telekom Veszprém 37
Mezőkövesdi KC 26
Dec. 09. Monday, 18:00
SEHA League
Telekom Veszprém 35
Eurofarm Rabotnik 24
Dec. 11. Wednesday, 17:00
SEHA League
Metaloplastika Sabac
Telekom Veszprém
Dec. 13. Friday, 19:00
SEHA League
PPD Zagreb
Telekom Veszprém
Dec. 14. Saturday, 20:45
Hungarian League
Váci KSE
Telekom Veszprém
Jan. 31. Friday, 18:30
Champions League
FC Porto Sofarma
Telekom Veszprém
Feb. 08. Saturday, 16:00
Champions League
THW Kiel
Telekom Veszprém
Feb. 12. Wednesday, 19:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
Orosházi FKSE-Linamar
Feb. 15. Saturday, 18:00
Hungarian League
Mezőkövesdi KC
Telekom Veszprém
Feb. 18. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém
Montpellier HB
Feb. 23. Sunday, 17:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
CYEB Budakalász
Feb. 25. Tuesday, 18:00
Champions League
HC Motor Zaporozhye
Telekom Veszprém
Feb. 29. Saturday, 17:30
Hungarian League
Balatonfüredi KSE
Telekom Veszprém
Mar. 03. Tuesday, 18:00
Hungarian League
HE-DO B.Braun Gyöngyös
Telekom Veszprém
Mar. 17. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Dabasi KC VSE
Telekom Veszprém
Mar. 24. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Eger SZSE
Telekom Veszprém
Mar. 31. Tuesday, 18:00
Hungarian League
MOL-Pick Szeged
Telekom Veszprém
Apr. 11. Saturday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
FTC-HungaroControl
Apr. 25. Saturday, 18:00
Hungarian League
Csurgói KK
Telekom Veszprém
May. 05. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
Sport36-Komló
May. 09. Saturday, 18:00
Pre-season matches
35-18
26-20
Eurotuornoi - Strasbourg
HBC Nantes - Telekom Veszprém
Aug. 24. Friday, 18:15
24-28
Montpellier HB - Telekom Veszprém
Aug. 25. Saturday, 20:30
30-26
27-26
VELUX EHF Champions League
Telekom Veszprém - PGE Vive Kielce
Sep. 15. Saturday, 18:00
29-27
Barca Lassa - Telekom Veszprém
Sep. 22. Saturday, 18:00
31-28
Telekom Veszprém - HC Vardar
Sep. 29. Saturday, 17:30
25-27
HC Meshkov Brest - Telekom Veszprém
Oct. 06. Saturday, 15:00
28-29
Montpellier HB - Telekom Veszprém
Oct. 13. Saturday, 17:30
29-30
28-29
IFK Kristianstad - Telekom Veszprém
Nov. 10. Saturday, 18:45
32-29
Telekom Veszprém - IFK Kristianstad
Nov. 17. Saturday, 17:30
36-27
25-29
25-19
Telekom Veszprém - Barca Lassa
Feb. 09. Saturday, 17:30
29-26
HC Vardar - Telekom Veszprém
Feb. 16. Saturday, 17:30
27-29
28-20
PGE Vive Kielce - Telekom Veszprém
Mar. 02. Saturday, 17:30
35-36
Sporting CP - Telekom Veszprém
Mar. 24. Sunday, 18:00
28-30
Telekom Veszprém - Sporting CP
Mar. 30. Saturday, 17:30
35-29
22-28
29-25
Telekom Veszprém - PGE Vive Kielce
Jun. 01. Saturday, 15:15
33-30
HC Vardar - Telekom Veszprém
Jun. 02. Sunday, 18:00
27-24
K&H League
Telekom Veszprém - Csurgói KK
Sep. 05. Wednesday, 18:30
32-17
CYEB Budakalász - Telekom Veszprém
Sep. 08. Saturday, 18:00
27-38
DVTK-Eger - Telekom Veszprém
Sep. 18. Tuesday, 18:00
22-41
32-24
26-24
27-32
22-29
Telekom Veszprém - Sport36 Komló
Nov. 13. Tuesday, 18:00
40-20
Telekom Veszprém - Vecsés SE
Nov. 24. Saturday, 15:30
42-22
23-34
Telekom Veszprém - Ferencvárosi TC
Dec. 06. Thursday, 18:00
36-23
Telekom Veszprém - Dabas KC VSE
Dec. 10. Monday, 18:00
40-26
Ceglédi KKSE - Telekom Veszprém
Dec. 16. Sunday, 18:00
23-41
Csurgói KK - Telekom Veszprém
Feb. 02. Saturday, 18:00
24-31
36-17
29-32
Telekom Veszprém - DVTK-Eger
Feb. 26. Tuesday, 18:00
45-31
Ferencvárosi TC - Telekom Veszprém
Mar. 09. Saturday, 18:00
26-27
25-23
Sport36 Komló - Telekom Veszprém
Mar. 26. Tuesday, 18:00
17-31
Vecsés SE - Telekom Veszprém
Apr. 02. Tuesday, 18:30
27-39
32-27
37-22
Dabas KC VSE - Telekom Veszprém
May. 11. Saturday, 18:00
28-40
Telekom Veszprém - Ceglédi KKSE
May. 14. Tuesday, 18:00
41-28
Telekom Veszprém - MOL-Pick Szeged
May. 23. Thursday, 18:30
35-24
27-27
Hungarian Cup
21-30
RotaChrom Dabas - Telekom Veszprém
Apr. 06. Saturday, 13:00
16-38
27-28
Pre-season matches
Telekom Veszprém - Balatonfüredi KSE
Aug. 10. Friday, 17:00
35-18
Pre-season matches
Telekom Veszprém - Grundfos Tatabánya KC
Aug. 18. Saturday, 18:00
26-20
Eurotuornoi - Strasbourg
HBC Nantes - Telekom Veszprém
Aug. 24. Friday, 18:15
24-28
Eurotuornoi - Strasbourg
Montpellier HB - Telekom Veszprém
Aug. 25. Saturday, 20:30
30-26
Eurotuornoi - Strasbourg
HC Meshkov Brest - Telekom Veszprém
Aug. 26. Sunday, 15:00
27-26
Pre-season matches
Telekom Veszprém - RK Celje Pivovarna Lasko
Aug. 31. Friday, 17:15
30-29
K&H League
Telekom Veszprém - Csurgói KK
Sep. 05. Wednesday, 18:30
32-17
K&H League
CYEB Budakalász - Telekom Veszprém
Sep. 08. Saturday, 18:00
27-38
VELUX EHF Champions League
Telekom Veszprém - PGE Vive Kielce
Sep. 15. Saturday, 18:00
29-27
K&H League
DVTK-Eger - Telekom Veszprém
Sep. 18. Tuesday, 18:00
22-41
VELUX EHF Champions League
Barca Lassa - Telekom Veszprém
Sep. 22. Saturday, 18:00
31-28
K&H League
Telekom Veszprém - Balatonfüredi KSE
Sep. 25. Tuesday, 18:00
32-24
VELUX EHF Champions League
Telekom Veszprém - HC Vardar
Sep. 29. Saturday, 17:30
25-27
VELUX EHF Champions League
HC Meshkov Brest - Telekom Veszprém
Oct. 06. Saturday, 15:00
28-29
VELUX EHF Champions League
Montpellier HB - Telekom Veszprém
Oct. 13. Saturday, 17:30
29-30
K&H League
Grundfos Tatabánya KC - Telekom Veszprém
Oct. 17. Wednesday, 20:00
26-24
K&H League
Telekom Veszprém - MOL-Pick Szeged
Oct. 21. Sunday, 17:45
27-32
VELUX EHF Champions League
Telekom Veszprém - Rhein-Neckar Löwen
Nov. 03. Saturday, 17:30
28-29
K&H League
Mezőkövesdi KC - Telekom Veszprém
Nov. 06. Tuesday, 19:00
22-29
VELUX EHF Champions League
IFK Kristianstad - Telekom Veszprém
Nov. 10. Saturday, 18:45
32-29
K&H League
Telekom Veszprém - Sport36 Komló
Nov. 13. Tuesday, 18:00
40-20
VELUX EHF Champions League
Telekom Veszprém - IFK Kristianstad
Nov. 17. Saturday, 17:30
36-27
VELUX EHF Champions League
Rhein-Neckar Löwen - Telekom Veszprém
Nov. 21. Wednesday, 19:00
25-29
K&H League
Telekom Veszprém - Vecsés SE
Nov. 24. Saturday, 15:30
42-22
K&H League
HE-DO B.Braun Gyöngyös - Telekom Veszprém
Nov. 28. Wednesday, 18:30
23-34
VELUX EHF Champions League
Telekom Veszprém - Montpellier HB
Dec. 02. Sunday, 19:00
25-19
K&H League
Telekom Veszprém - Ferencvárosi TC
Dec. 06. Thursday, 18:00
36-23
K&H League
Telekom Veszprém - Dabas KC VSE
Dec. 10. Monday, 18:00
40-26
K&H League
Ceglédi KKSE - Telekom Veszprém
Dec. 16. Sunday, 18:00
23-41
K&H League
Csurgói KK - Telekom Veszprém
Feb. 02. Saturday, 18:00
24-31
VELUX EHF Champions League
Telekom Veszprém - Barca Lassa
Feb. 09. Saturday, 17:30
29-26
K&H League
Telekom Veszprém - CYEB Budakalász
Feb. 12. Tuesday, 18:00
36-17
VELUX EHF Champions League
HC Vardar - Telekom Veszprém
Feb. 16. Saturday, 17:30
27-29
K&H League
Balatonfüredi KSE - Telekom Veszprém
Feb. 19. Tuesday, 18:00
29-32
VELUX EHF Champions League
Telekom Veszprém - HC Meshkov Brest
Feb. 24. Sunday, 17:00
28-20
K&H League
Telekom Veszprém - DVTK-Eger
Feb. 26. Tuesday, 18:00
45-31
VELUX EHF Champions League
PGE Vive Kielce - Telekom Veszprém
Mar. 02. Saturday, 17:30
35-36
K&H League
Ferencvárosi TC - Telekom Veszprém
Mar. 09. Saturday, 18:00
26-27
Hungarian Cup
Grundfos Tatabánya - Telekom Veszprém
Mar. 12. Tuesday, 18:00
21-30
K&H League
MOL-Pick Szeged - Telekom Veszprém
Mar. 17. Sunday, 13:45
25-23
VELUX EHF Champions League
Sporting CP - Telekom Veszprém
Mar. 24. Sunday, 18:00
28-30
K&H League
Sport36 Komló - Telekom Veszprém
Mar. 26. Tuesday, 18:00
17-31
VELUX EHF Champions League
Telekom Veszprém - Sporting CP
Mar. 30. Saturday, 17:30
35-29
K&H League
Vecsés SE - Telekom Veszprém
Apr. 02. Tuesday, 18:30
27-39
Hungarian Cup
RotaChrom Dabas - Telekom Veszprém
Apr. 06. Saturday, 13:00
16-38
Hungarian Cup
Telekom Veszprém - MOL-Pick Szeged
Apr. 07. Sunday, 16:00
27-28
K&H League
Telekom Veszprém - Grundfos Tatabánya KC
Apr. 17. Wednesday, 18:00
32-27
K&H League
Telekom Veszprém - Mezőkövesdi KC
Apr. 19. Friday, 18:00
37-22
VELUX EHF Champions League
SG Flensburg-Handewitt - Telekom Veszprém
Apr. 24. Wednesday, 19:00
22-28
VELUX EHF Champions League
Telekom Veszprém - SG Flensburg-Handewitt
May. 04. Saturday, 17:30
29-25
K&H League
Telekom Veszprém - HE-DO B.Braun Gyöngyös
May. 07. Tuesday, 18:00
38-32
K&H League
Dabas KC VSE - Telekom Veszprém
May. 11. Saturday, 18:00
28-40
K&H League
Telekom Veszprém - Ceglédi KKSE
May. 14. Tuesday, 18:00
41-28
K&H League
Telekom Veszprém - MOL-Pick Szeged
May. 23. Thursday, 18:30
35-24
K&H League
MOL-Pick Szeged - Telekom Veszprém
May. 26. Sunday, 18:00
27-27
VELUX EHF Champions League
Telekom Veszprém - PGE Vive Kielce
Jun. 01. Saturday, 15:15
33-30
VELUX EHF Champions League
HC Vardar - Telekom Veszprém
Jun. 02. Sunday, 18:00
27-24
Other
TAO-S TÁMOGATÁSOK: Veszprém Handball Team Zrt. Chatbot használati útmutató Veszprém Aréna
Statistics
Updated at: 2019.12.10.
Download
 
BAJNOKSÁG (NB I)
Best scorer
Éles József      1606 goal
NEMZETKÖZI KUPA
Best scorer
Perez Carlos      640 goal
ÖSSZESEN
Best scorer
Éles József      2548 goal
Naming sponsor
Featured sponsors
Duna aszfalt
Euronics Veszprém
Hummel
Seat
Szerencsejáték Zrt.
UniCity
Euroaszfalt
Veszprém Város
Via vin
Jysk
Featured sponsors
"Csarnok" Kft. // Balluff Kft. // Broadway Ticket Hungary Kft. // MKB Bank Zrt. // Mocca Negra Élelmiszeriipari és Kereskedelmi Zrt. (Bravos) // OMV Hungária Kft. // Reaszfalt Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. // Ring Autó Kft. // UNI-CITY Betongyártó és Kereskedelmi Kft.
Other supporters
3 for IT Kft. // Agroterm Kft. // Alarmtronic Kft. // Allegro Cafe Kft. // Balaton Ré-busz Kft. // Betekints Wellness és Konferenica Hotel // Continental Automotive Hungary Kft. // Controlsoft Automatika Szolgáltató Kft. // Cső-Kötő Kft. // Danubiana Borkereskedő és Termelő Kft. // Debreczenyi és Társa Építésszervezési, Településtervezési, Tanácsadó Kft. // Elektro-Center Kft. // Geovol Kft. // Gépbér Színpad Kft. // Hor-Koll Kft. // Huawei Technologies Hungary Kft. // Industrie Elektrik Villamosipari Kft. // Ingaforg Zrt. // Isotonic Kft. // JFT Kft. // Locargo Kft. // LV International Kft. // Maximál Zrt. // McDonald's veszprémi étterme // Mono-A Vill Kft. // MTD Hungária Kft. // Noa Építő Magyarország Kft. // Növényorvos 2005 Kft. // Nutri 8 Kft. // Oliva Hotel & Étterem // Original-Tech Kft. // Pharma Nord Kft. // Pol-S Kft. // Poli Computer PC Kft. // Practical Építőipari Kft. // RKT-Security Hungary Kft. // S.I. 55 Kft. (Hotel Historia) // Solymár-Szalay Kft. // Tensi Tours Kft. // The Cube Kft. // Vesztergombi Pincészet // WOSS Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Szolgáltató Kft. // Zolamedia Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Betekints Wellness és Konferenica Hotel
Huawei Technologies Hungary Kft.
INWeb Solutions Informatikai Kft.
Locargo Kft.
Nutri 8 Kft.
MakeIt
Broadway Ticket Hungary Kft.

Elfelejtette jelszavát?