NEXT MATCH:
PPD Zagreb - Telekom Veszprém 2019. 12. 14. 20:45
2627324252
Telekom
TippMix
2019-2020
Pre-season matches
Telekom Veszprém 38
Bregenz Handball 19
Aug. 14. Wednesday, 18:00
Pre-season matches
RK Celje Pivovarna Lasko 20
Telekom Veszprém 34
Aug. 17. Saturday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 36
Dabasi KC VSE 17
Aug. 23. Friday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 40
Balatonfüredi KSE 28
Aug. 25. Sunday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 51
Eger SZSE 30
Aug. 27. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 40
Váci KSE 26
Aug. 31. Saturday, 18:00
SEHA League
HC Meshkov Brest 27
Telekom Veszprém 28
Sep. 03. Tuesday, 17:15
SEHA League
Telekom Veszprém 36
PPD Zagreb 28
Sep. 07. Saturday, 19:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 33
Grundfos Tatabánya KC 22
Sep. 10. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 40
HC Motor Zaporozhye 28
Sep. 15. Sunday, 17:00
Hungarian League
Orosházi FKSE-Linamar 25
Telekom Veszprém 31
Sep. 17. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 31
THW Kiel 37
Sep. 21. Saturday, 17:30
SEHA League
Spartak Moscow 23
Telekom Veszprém 26
Sep. 24. Tuesday, 18:45
Champions League
Montpellier HB 23
Telekom Veszprém 18
Sep. 29. Sunday, 19:00
SEHA League
Eurofarm Rabotnik 26
Telekom Veszprém 24
Oct. 02. Wednesday, 17:15
SEHA League
Telekom Veszprém 32
HC Meshkov Brest 23
Oct. 05. Saturday, 20:45
Hungarian League
CYEB Budakalász 24
Telekom Veszprém 41
Oct. 08. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 38
FC Porto Sofarma 28
Oct. 13. Sunday, 15:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 34
HE-DO B.Braun Gyöngyös 27
Oct. 15. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 39
HC Vardar 30
Oct. 19. Saturday, 17:30
Champions League
PGE Vive Kielce 34
Telekom Veszprém 33
Nov. 02. Saturday, 15:00
SEHA League
Telekom Veszprém 37
Spartak Moscow 32
Nov. 05. Tuesday, 17:15
Hungarian League
Telekom Veszprém 36
Csurgói KK 20
Nov. 05. Tuesday, 20:15
Champions League
HC Meshkov Brest 30
Telekom Veszprém 37
Nov. 09. Saturday, 17:30
Hungarian League
Sport36-Komló 21
Telekom Veszprém 24
Nov. 11. Monday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 31
HC Meshkov Brest 25
Nov. 16. Saturday, 17:30
SEHA League
Telekom Veszprém 36
Metaloplastika Sabac 29
Nov. 19. Tuesday, 19:00
Champions League
Telekom Veszprém 28
PGE Vive Kielce 24
Nov. 23. Saturday, 17:30
Hungarian League
FTC-HungaroControl 30
Telekom Veszprém 35
Nov. 26. Tuesday, 18:00
Champions League
HC Vardar 29
Telekom Veszprém 38
Dec. 01. Sunday, 17:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 29
MOL-Pick Szeged 28
Dec. 07. Saturday, 19:30
Hungarian League
Telekom Veszprém 37
Mezőkövesdi KC 26
Dec. 09. Monday, 18:00
SEHA League
Telekom Veszprém 35
Eurofarm Rabotnik 24
Dec. 11. Wednesday, 17:00
SEHA League
Metaloplastika Sabac 30
Telekom Veszprém 26
Dec. 13. Friday, 19:00
SEHA League
PPD Zagreb
Telekom Veszprém
Dec. 14. Saturday, 20:45
Hungarian League
Váci KSE
Telekom Veszprém
Jan. 31. Friday, 18:30
Champions League
FC Porto Sofarma
Telekom Veszprém
Feb. 08. Saturday, 16:00
Champions League
THW Kiel
Telekom Veszprém
Feb. 12. Wednesday, 19:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
Orosházi FKSE-Linamar
Feb. 15. Saturday, 18:00
Hungarian League
Mezőkövesdi KC
Telekom Veszprém
Feb. 18. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém
Montpellier HB
Feb. 23. Sunday, 17:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
CYEB Budakalász
Feb. 25. Tuesday, 18:00
Champions League
HC Motor Zaporozhye
Telekom Veszprém
Feb. 29. Saturday, 17:30
Hungarian League
Balatonfüredi KSE
Telekom Veszprém
Mar. 03. Tuesday, 18:00
Hungarian League
HE-DO B.Braun Gyöngyös
Telekom Veszprém
Mar. 17. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Dabasi KC VSE
Telekom Veszprém
Mar. 24. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Eger SZSE
Telekom Veszprém
Mar. 31. Tuesday, 18:00
Hungarian League
MOL-Pick Szeged
Telekom Veszprém
Apr. 11. Saturday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
FTC-HungaroControl
Apr. 25. Saturday, 18:00
Hungarian League
Csurgói KK
Telekom Veszprém
May. 05. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
Sport36-Komló
May. 09. Saturday, 18:00
Schlecker Cup
33-23
THW Kiel - MKB Veszprém KC
Aug. 20. Saturday, 20:50
32-25
Füchse Berlin - MKB Veszprém KC
Aug. 21. Sunday, 15:00
31-20
EuroTuornoi, Strasbourg
36-24
24-23
39-24
Pre-season matches
MKB Veszprém KC - Székelyudvarhely
Aug. 10. Wednesday, 18:00
41-32
HSG Wetzlar - MKB Veszprém KC
Aug. 23. Tuesday, 19:30
22-25
Göppingen - MKB Veszprém KC
Aug. 24. Wednesday, 19:30
29-27
Magyar Bajnokság
42-21
21-38
MKB Veszprém KC - FTC-PLER
Sep. 07. Wednesday, 18:00
42-29
Orosházi FKSE - MKB Veszprém KC
Sep. 11. Sunday, 18:00
26-37
MKB Veszprém KC - Balatonfüredi KSE
Sep. 14. Wednesday, 18:00
35-23
28-40
MKB Veszprém KC - Kecskemét KSE
Sep. 23. Friday, 18:00
41-18
Csurgói KK - MKB Veszprém KC
Sep. 27. Tuesday, 18:00
26-36
MKB Veszprém KC - Tatai HAC
Oct. 25. Tuesday, 18:00
45-24
Pick Szeged - MKB Veszprém KC
Oct. 29. Saturday, 13:00
24-23
Kecskemét KSE - MKB Veszprém KC
Nov. 09. Wednesday, 18:00
25-37
Gyöngyösi KK - MKB Veszprém KC
Nov. 19. Saturday, 18:00
31-37
MKB Veszprém KC - Orosházi FKSE
Nov. 29. Tuesday, 18:00
44-21
25-33
42-22
MKB Veszprém KC - Mezőkövesdi KC
Dec. 17. Saturday, 15:00
44-26
MKB Veszprém KC - Csurgói KK
Feb. 04. Saturday, 18:00
40-21
21-34
Tatai HAC - MKB Veszprém KC
Feb. 29. Wednesday, 18:00
26-38
MKB Veszprém KC - Pick Szeged
Mar. 03. Saturday, 12:45
33-28
MKB Veszprém KC - Gyöngyösi KK
Mar. 05. Monday, 18:00
37-26
FTC-PLER - MKB Veszprém KC
Mar. 10. Saturday, 12:45
27-31
30-28
22-39
MKB Veszprém KC - Pick Szeged
May. 06. Sunday, 12:00
33-22
Pick Szeged - MKB Veszprém KC
May. 13. Sunday, 12:00
24-23
MKB Veszprém KC - Pick Szeged
May. 19. Saturday, 12:45
29-21
Nemzetközi torna, Lemgo
TBV Lemgo - MKB Veszprém KC
Aug. 13. Saturday, 18:30
29-31
29-38
Magyar Kupa
VarioAuto Pécs KC - MKB Veszprém KC
Dec. 07. Wednesday, 18:00
24-46
Tatai HAC - MKB Veszprém KC
Feb. 01. Wednesday, 17:00
24-44
MKB Veszprém KC - Tatai HAC
Mar. 06. Tuesday, 18:00
44-29
35-27
MKB Veszprém KC - Pick Szeged
Apr. 15. Sunday, 16:00
27-26
Bajnokok Ligája
25-29
32-25
37-28
24-22
Füchse Berlin - MKB Veszprém KC
Nov. 16. Wednesday, 19:15
24-29
MKB Veszprém KC - Füchse Berlin
Nov. 27. Sunday, 17:00
24-33
19-25
MKB Veszprém KC - Vive Targi Kielce
Feb. 11. Saturday, 16:15
21-24
30-26
28-27
Reale Ademar Leon - MKB Veszprém KC
Mar. 17. Saturday, 17:00
31-28
27-25
Pre-season matches
MKB Veszprém KC - Székelyudvarhely
Aug. 10. Wednesday, 18:00
41-32
Nemzetközi torna, Lemgo
TBV Lemgo - MKB Veszprém KC
Aug. 13. Saturday, 18:30
29-31
Nemzetközi torna, Lemgo
MKB Veszprém KC - MKB Veszprém KC
Aug. 14. Sunday, 17:00
29-38
Schlecker Cup
MKB Veszprém KC - Fraikin BM Granollers
Aug. 20. Saturday, 12:50
33-23
Schlecker Cup
THW Kiel - MKB Veszprém KC
Aug. 20. Saturday, 20:50
32-25
Schlecker Cup
Füchse Berlin - MKB Veszprém KC
Aug. 21. Sunday, 15:00
31-20
Pre-season matches
HSG Wetzlar - MKB Veszprém KC
Aug. 23. Tuesday, 19:30
22-25
Pre-season matches
Göppingen - MKB Veszprém KC
Aug. 24. Wednesday, 19:30
29-27
EuroTuornoi, Strasbourg
MKB Veszprém KC - Fraikin BM Granollers
Aug. 26. Friday, 20:00
36-24
EuroTuornoi, Strasbourg
Chambery Savoie HB - MKB Veszprém KC
Aug. 27. Saturday, 18:00
24-23
EuroTuornoi, Strasbourg
Rhein-Neckar Löwen - MKB Veszprém KC
Aug. 28. Sunday, 15:00
39-24
Magyar Bajnokság
MKB Veszprém KC - VarioAuto Pécs KC
Sep. 02. Friday, 18:30
42-21
Magyar Bajnokság
VarioAuto Pécs KC - MKB Veszprém KC
Sep. 04. Sunday, 18:00
21-38
Magyar Bajnokság
MKB Veszprém KC - FTC-PLER
Sep. 07. Wednesday, 18:00
42-29
Magyar Bajnokság
Orosházi FKSE - MKB Veszprém KC
Sep. 11. Sunday, 18:00
26-37
Magyar Bajnokság
MKB Veszprém KC - Balatonfüredi KSE
Sep. 14. Wednesday, 18:00
35-23
Magyar Bajnokság
Mezőkövesdi KC - MKB Veszprém KC
Sep. 18. Sunday, 18:00
28-40
Magyar Bajnokság
MKB Veszprém KC - Kecskemét KSE
Sep. 23. Friday, 18:00
41-18
Magyar Bajnokság
Csurgói KK - MKB Veszprém KC
Sep. 27. Tuesday, 18:00
26-36
Bajnokok Ligája
Vive Targi Kielce - MKB Veszprém KC
Oct. 02. Sunday, 15:00
25-29
Bajnokok Ligája
MKB Veszprém KC - Bjerringbro-Silkeborg
Oct. 08. Saturday, 18:15
32-25
Bajnokok Ligája
BM Atletico Madrid - MKB Veszprém KC
Oct. 15. Saturday, 20:15
37-28
Bajnokok Ligája
MKB Veszprém KC - Csehovszki Medvegyi
Oct. 22. Saturday, 16:15
24-22
Magyar Bajnokság
MKB Veszprém KC - Tatai HAC
Oct. 25. Tuesday, 18:00
45-24
Magyar Bajnokság
Pick Szeged - MKB Veszprém KC
Oct. 29. Saturday, 13:00
24-23
Magyar Bajnokság
Kecskemét KSE - MKB Veszprém KC
Nov. 09. Wednesday, 18:00
25-37
Bajnokok Ligája
Füchse Berlin - MKB Veszprém KC
Nov. 16. Wednesday, 19:15
24-29
Magyar Bajnokság
Gyöngyösi KK - MKB Veszprém KC
Nov. 19. Saturday, 18:00
31-37
Bajnokok Ligája
MKB Veszprém KC - Füchse Berlin
Nov. 27. Sunday, 17:00
24-33
Magyar Bajnokság
MKB Veszprém KC - Orosházi FKSE
Nov. 29. Tuesday, 18:00
44-21
Bajnokok Ligája
Bjerringbro-Silkeborg - MKB Veszprém KC
Dec. 04. Sunday, 16:50
19-25
Magyar Kupa
VarioAuto Pécs KC - MKB Veszprém KC
Dec. 07. Wednesday, 18:00
24-46
Magyar Bajnokság
Balatonfüredi KSE - MKB Veszprém KC
Dec. 10. Saturday, 18:00
25-33
Magyar Bajnokság
MKB Veszprém KC - Tatabánya Carbonex KC
Dec. 14. Wednesday, 18:00
42-22
Magyar Bajnokság
MKB Veszprém KC - Mezőkövesdi KC
Dec. 17. Saturday, 15:00
44-26
Magyar Kupa
Tatai HAC - MKB Veszprém KC
Feb. 01. Wednesday, 17:00
24-44
Magyar Bajnokság
MKB Veszprém KC - Csurgói KK
Feb. 04. Saturday, 18:00
40-21
Magyar Bajnokság
Tatabánya Carbonex KC - MKB Veszprém KC
Feb. 08. Wednesday, 18:00
21-34
Bajnokok Ligája
MKB Veszprém KC - Vive Targi Kielce
Feb. 11. Saturday, 16:15
21-24
Bajnokok Ligája
Csehovszki Medvegyi - MKB Veszprém KC
Feb. 16. Thursday, 16:00
30-26
Bajnokok Ligája
MKB Veszprém KC - BM Atletico Madrid
Feb. 25. Saturday, 17:00
28-27
Magyar Bajnokság
Tatai HAC - MKB Veszprém KC
Feb. 29. Wednesday, 18:00
26-38
Magyar Bajnokság
MKB Veszprém KC - Pick Szeged
Mar. 03. Saturday, 12:45
33-28
Magyar Bajnokság
MKB Veszprém KC - Gyöngyösi KK
Mar. 05. Monday, 18:00
37-26
Magyar Kupa
MKB Veszprém KC - Tatai HAC
Mar. 06. Tuesday, 18:00
44-29
Magyar Bajnokság
FTC-PLER - MKB Veszprém KC
Mar. 10. Saturday, 12:45
27-31
Bajnokok Ligája
Reale Ademar Leon - MKB Veszprém KC
Mar. 17. Saturday, 17:00
31-28
Bajnokok Ligája
MKB Veszprém KC - Reale Ademar Leon
Mar. 25. Sunday, 18:00
27-25
Magyar Kupa
MKB Veszprém KC - Tatabánya Carbonex KC
Apr. 14. Saturday, 18:00
35-27
Magyar Kupa
MKB Veszprém KC - Pick Szeged
Apr. 15. Sunday, 16:00
27-26
Magyar Bajnokság
MKB Veszprém KC - Balatonfüredi KSE
Apr. 20. Friday, 18:00
30-28
Magyar Bajnokság
Balatonfüredi KSE - MKB Veszprém KC
Apr. 28. Saturday, 18:00
22-39
Magyar Bajnokság
MKB Veszprém KC - Pick Szeged
May. 06. Sunday, 12:00
33-22
Magyar Bajnokság
Pick Szeged - MKB Veszprém KC
May. 13. Sunday, 12:00
24-23
Magyar Bajnokság
MKB Veszprém KC - Pick Szeged
May. 19. Saturday, 12:45
29-21
Other
TAO-S TÁMOGATÁSOK: Veszprém Handball Team Zrt. Chatbot használati útmutató Veszprém Aréna
Statistics
Updated at: 2019.12.10.
Download
 
BAJNOKSÁG (NB I)
Best scorer
Éles József      1606 goal
NEMZETKÖZI KUPA
Best scorer
Perez Carlos      640 goal
ÖSSZESEN
Best scorer
Éles József      2548 goal
Naming sponsor
Featured sponsors
Duna aszfalt
Euronics Veszprém
Hummel
Seat
Szerencsejáték Zrt.
UniCity
Euroaszfalt
Veszprém Város
Via vin
Jysk
Featured sponsors
"Csarnok" Kft. // Balluff Kft. // Broadway Ticket Hungary Kft. // MKB Bank Zrt. // Mocca Negra Élelmiszeriipari és Kereskedelmi Zrt. (Bravos) // OMV Hungária Kft. // Reaszfalt Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. // Ring Autó Kft. // UNI-CITY Betongyártó és Kereskedelmi Kft.
Other supporters
3 for IT Kft. // Agroterm Kft. // Alarmtronic Kft. // Allegro Cafe Kft. // Balaton Ré-busz Kft. // Betekints Wellness és Konferenica Hotel // Continental Automotive Hungary Kft. // Controlsoft Automatika Szolgáltató Kft. // Cső-Kötő Kft. // Danubiana Borkereskedő és Termelő Kft. // Debreczenyi és Társa Építésszervezési, Településtervezési, Tanácsadó Kft. // Elektro-Center Kft. // Geovol Kft. // Gépbér Színpad Kft. // Hor-Koll Kft. // Huawei Technologies Hungary Kft. // Industrie Elektrik Villamosipari Kft. // Ingaforg Zrt. // Isotonic Kft. // JFT Kft. // Locargo Kft. // LV International Kft. // Maximál Zrt. // McDonald's veszprémi étterme // Mono-A Vill Kft. // MTD Hungária Kft. // Noa Építő Magyarország Kft. // Növényorvos 2005 Kft. // Nutri 8 Kft. // Oliva Hotel & Étterem // Original-Tech Kft. // Pharma Nord Kft. // Pol-S Kft. // Poli Computer PC Kft. // Practical Építőipari Kft. // RKT-Security Hungary Kft. // S.I. 55 Kft. (Hotel Historia) // Solymár-Szalay Kft. // Tensi Tours Kft. // The Cube Kft. // Vesztergombi Pincészet // WOSS Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Szolgáltató Kft. // Zolamedia Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Betekints Wellness és Konferenica Hotel
Huawei Technologies Hungary Kft.
INWeb Solutions Informatikai Kft.
Locargo Kft.
Nutri 8 Kft.
MakeIt
Broadway Ticket Hungary Kft.

Elfelejtette jelszavát?