NEXT MATCH:
Telekom Veszprém - HE-DO B.Braun Gyöngyös 2020. 08. 08. 13:00
2627324252
Telekom
TippMix
2020-2021
Preparation games
Telekom Veszprém 31
Grundfos Tatabánya 33
Aug. 05. Wednesday, 18:00
Preparation games
Telekom Veszprém
HE-DO B.Braun Gyöngyös
Aug. 08. Saturday, 13:00
Preparation games
Telekom Veszprém
Balatonfüredi KSE
Aug. 15. Saturday, 13:00
Preparation games
Telekom Veszprém
PGE Kielce
Aug. 21. Friday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
Budakalász Kézilabda Zrt.
Aug. 28. Friday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
Csurgói KK
Sep. 02. Wednesday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
Balatonfüredi KSE
Sep. 08. Tuesday, 18:00
Hungarian league
Veszprémi KKFT Felsőörs
Telekom Veszprém
Sep. 11. Friday, 17:30
Hungarian league
Telekom Veszprém
Orosházi FKSE-Linamar
Sep. 13. Sunday, 18:00
Champions League
HBC Nantes
Telekom Veszprém
Sep. 16. Wednesday, 20:45
Hungarian league
Telekom Veszprém
Ceglédi KKSE
Sep. 19. Saturday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém
PPD Zagreb
Sep. 24. Thursday, 18:45
Hungarian league
SBS Eger
Telekom Veszprém
Sep. 27. Sunday, 18:00
Champions League
HC Motor Zaporozhye
Telekom Veszprém
Sep. 30. Wednesday, 18:45
Champions League
Telekom Veszprém
RK Celje Pivovarna Lasko
Oct. 14. Wednesday, 18:45
Hungarian league
Grundfos Tatabánya
Telekom Veszprém
Oct. 17. Saturday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém
Barcelona
Oct. 21. Wednesday, 18:45
Champions League
THW Kiel
Telekom Veszprém
Oct. 28. Wednesday, 18:45
Hungarian league
HE-DO B.Braun Gyöngyös
Telekom Veszprém
Nov. 11. Wednesday, 18:00
Hungarian league
Sport36-Komló
Telekom Veszprém
Nov. 14. Saturday, 18:00
Champions League
Aalborg Handbold
Telekom Veszprém
Nov. 18. Wednesday, 18:45
Hungarian league
FTC KN Kft.
Telekom Veszprém
Nov. 22. Sunday, 13:00
Champions League
Telekom Veszprém
Aalborg Handbold
Nov. 25. Wednesday, 18:45
Hungarian league
Telekom Veszprém
Dabasi KC VSE
Nov. 29. Sunday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém
THW Kiel
Dec. 02. Wednesday, 18:45
Champions League
Barcelona
Telekom Veszprém
Dec. 10. Thursday, 20:45
Hungarian league
MOL-Pick Szeged
Telekom Veszprém
Dec. 16. Wednesday, 18:00
Hungarian league
Csurgói KK
Telekom Veszprém
Feb. 07. Sunday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
Veszprémi KKFT Felsőörs
Feb. 13. Saturday, 18:00
Hungarian league
Ceglédi KKSE
Telekom Veszprém
Feb. 20. Saturday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
SBS Eger
Feb. 27. Saturday, 18:00
Hungarian league
Orosházi FKSE-Linamar
Telekom Veszprém
Mar. 06. Saturday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
MOL-Pick Szeged
Mar. 20. Saturday, 18:00
Hungarian league
Balatonfüredi KSE
Telekom Veszprém
Mar. 27. Saturday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
HE-DO B.Braun Gyöngyös
Apr. 03. Saturday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
Sport36-Komló
Apr. 17. Saturday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
FTC KN Kft.
Apr. 24. Saturday, 18:00
Hungarian league
Dabasi KC VSE
Telekom Veszprém
May. 04. Tuesday, 18:00
Hungarian league
Budakalász Kézilabda Zrt.
Telekom Veszprém
May. 15. Saturday, 17:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
Grundfos Tatabánya
May. 22. Saturday, 18:00
Broadcast:

MVM Veszprém
28
SG Flensburg-Handewitt
24
Champions League
(BL csoportmérkőzés)
Sep. 26. Saturday, 17:30
Veszprém Aréna
MVM Veszprém - SG Flensburg-Handewitt 28:24 (15:14)
 
MVM Veszprém: Mikler, Alilovic - Iváncsik 1, Ilic 9 (5), Pamarsson 4, Nilsson 2, Nagy 4, Zeitz 3, Ugalde 3, Marguc, Terzic, Lékai 2, Sliskovic
 
SG Flensburg-Handewitt: Andersson, Möller - Karlsson, Eggert 4 (2), Glandorf 3, Mogensen, Svan 1, Wanne 1, Djordjic 1, Jacobsson 2, Toft-Hansen 3, Gottfridsson 2, Schmidt 3, Mahe 4, Radivojevic
 
Hétméteres: 6/5 ill. 3/2
Kiállítás: 8 perc ill. 10 perc
Xavi Sabaté: Gratulálok a Flensburgnak, jó meccset játszottunk. Egyetértek a kollégámmal, jól kezdtük a meccset, 20 percig tudtunk futni. Utána jött egy kis hullámvölgy, amit ellenfelünk kihasznált. A második félidőt jól kezdtük, a kapusaink jókor mutattak be védéseket. Azt is el kell mondanom, hogy a Flensburg sérülések miatt egy beállóra számíthatott, ez nagyban megnehezítette a dolgukat. A győzelem Ortega érdeme, én keveset tudtam az ő munkájához ma hozzátenni. Ő fantasztikus munkát végzett itt 3 évig.
 
Aron Palmarsson: Fantasztikus volt úgy játszani, hogy a veszprémi szurkolók vele voltak, nem ellenem, mint amikor a Kiellel voltam itt. Jól játszottunk, a Flensburg fáradt is lehetett, múlt héten két kemény meccsük volt. Elégedett vagyok a 2 pont megszerzésével! Köszönöm Xavi munkáját, aki ezen a héten fantasztikusan dolgozott, a csapat pedig teljes mellszélességgel mögötte volt.
 
Ljubomir Vranjes: Gratulálok a Veszprémnek, nagy meccset nyertek meg a fantasztikus szurkolóikkal együtt. A mai győzelmük közös erőfeszítéseik eredménye. Elégedett vagyok a csapatommal is, bár nem kezdtünk jól, az első félidő végére visszajöttünk a meccsbe. A félidőben az ölözőben pozitív érzéseim voltak, de a második félidei hibánk miatt nem tudtunk győzni. A végén még volt egy apró sanszunk, de ezzel nem tudtunk élni. Összességében a Veszprém megérdemelten nyert ma!
 
Tobias Carlsson: Nem vagyok annyira elégedett a mai teljesítményünkkel, mint az edzőnk, több rossz periódusunk volt, ami rányomta a bélyegét a mai összecsapásra. Túl sok hibát követtünk el, így nem nyerhettünk, a Veszprém megérdemelte a győzelmet!
 
 
Other
TAO-S TÁMOGATÁSOK: Veszprém Handball Team Zrt. Chatbot használati útmutató Veszprém Aréna
Statistics
Updated at: 2020.03.11.
Download
 
BAJNOKSÁG (NB I)
Best scorer
Éles József      1606 goal
NEMZETKÖZI KUPA
Best scorer
Perez Carlos      640 goal
ÖSSZESEN
Best scorer
Éles József      2548 goal
Naming sponsor
Featured sponsors
Duna aszfalt
Euronics Veszprém
2Rule
Seat
Szerencsejáték Zrt.
UniCity
Euroaszfalt
Veszprém Város
Via vin
Jysk
Featured sponsors
Balluff Kft. // Broadway Ticket Hungary Kft. // MKB Bank Zrt. // OMV Hungária Kft. // Reaszfalt Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. // Ring Autó Kft. // UNI-CITY Betongyártó és Kereskedelmi Kft. // VEMÉVSZER Építő- és Szerelőipari Kft.
Other supporters
3 for IT Kft. // Agroterm Kft. // Alarmtronic Kft. // Allegro Cafe Kft. // Balaton Ré-busz Kft. // Betekints Wellness és Konferenica Hotel // Continental Automotive Hungary Kft. // Controlsoft Automatika Szolgáltató Kft. // Cső-Kötő Kft. // Danubiana Borkereskedő és Termelő Kft. // Debreczenyi és Társa Építésszervezési, Településtervezési, Tanácsadó Kft. // Elektro-Center Kft. // Geovol Kft. // Gépbér Színpad Kft. // Hor-Koll Kft. // Huawei Technologies Hungary Kft. // Industrie Elektrik Villamosipari Kft. // Ingaforg Zrt. // Isotonic Kft. // JFT Kft. // Locargo Kft. // LV International Kft. // Maximál Zrt. // McDonald's veszprémi étterme // Mono-A Vill Kft. // MTD Hungária Kft. // Noa Építő Magyarország Kft. // Növényorvos 2005 Kft. // Nutri 8 Kft. // Oliva Hotel & Étterem // Original-Tech Kft. // Pharma Nord Kft. // Pol-S Kft. // Poli Computer PC Kft. // Practical Építőipari Kft. // RKT-Security Hungary Kft. // S.I. 55 Kft. (Hotel Historia) // Solymár-Szalay Kft. // Tensi Tours Kft. // The Cube Kft. // Vesztergombi Pincészet // WOSS Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Szolgáltató Kft. // Zolamedia Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Betekints Wellness és Konferenica Hotel
Huawei Technologies Hungary Kft.
INWeb Solutions Informatikai Kft.
Locargo Kft.
Nutri 8 Kft.
MakeIt
Broadway Ticket Hungary Kft.

Elfelejtette jelszavát?