Hírek

Élő, szöveges közvetítés: Veszprém - Vác

Kövesse élő tudósításunkat a Veszprém - Vác K&H Liga mérkőzésről.

Köszönjük, hogy velünk tartottak. A végeredmény 42:21.

60. perc: A végén még Borzas szépen ütötte ki a hatoson pattogó labdát, a végeredmény 42:21.

60. perc: Nilsson harcolt ki bünetetőt, amit Borzas a kapus feje fölé lőtt. 42:21

59. perc: Bognár lő szép gólt. 41:21

59. perc: Ancsin lőtt nagy gólt a bal felsőbe. 41:20

58. perc: Török kígyózott végig a védelmünkön, Schuch két percet, a Vác hetest kapott. Alilovic azonban fogta Holpert büntetőjét.

57. perc: Borzas végig vezeti a pályán, felugrik és gólt lő. 40:20

56. perc: Borzas küzdött nagyon a labdáért. A Veszprém vezethet támadást.

56. perc: Török lövését Alilovic fogja, miközben a másik oldalon Ugalde lő gólt. 39:20

55. perc: Borzas passzából Gajic eredményes. 38:20

54. perc: Jamali ismét gólt lő, most talpról. 37:20

54. perc: Ménfői talál be. 36:20

53. perc: Gajic már a hatodik gólját szerzi. 36:19

53. perc: NIlsson blokkjából Gajic indul, aki szép gólt lő. 35:19

52. perc: Jamali életerős bombája talál utat a hálóba. 34:19

50. perc: Az Alilovicról kipattanót Holpert értékesíti. A túloldalon Lékai ismét betalál. 33:19

49. perc: Passzívig vitte a Vác, Grbavac pedig hamar megoldott, talpról lőtt hatalmas gólt. A túloldalon Gajic is betalál, így a különbség nem változik. 32:18

48. perc: Lékai áthámozta magát a védelmen és gólt lő. 31:17

48. perc: Mirko védett szépen, jöhet a Veszprém ismét.

47. perc: Szbálytalankodott egy váci a falban, Blagotinsek pedig szépen ugratta ki Gajicot. Gajo a 300. gólját lőtte veszprémi színekben. 30:17

46. perc: Ancsin bejátszása Blagotinseket találja meg, aki szépen fejezi be a ziccert. 29:17

45. perc: Török sokat lépett, jöhet a Veszprém.

43. perc: Nenadic egy az egyben megveri a védőt és a kapus feje fölé bombáz. 28:17

43. perc: Grbavac éles szögből talál be. 27:17

42. perc: Tonnesen lökésért ülhet ki a padra két percre.

42. perc: Ugalde a 10. gólját lövi. 27:16

40. perc: Nenadic átadását nem tudta Gajic értékesíteni.

40. perc: Ligetvári talál be, Sakciot pedig kállítják két percre. 26:16

39. perc: Grbavac hámozza át magát a védőkön, és lő gólt, majd a gyors középkezdésből Gajic talál be. 25:16

38. perc: Gajic hagyja ki a ziccert.

38. perc: Veszprémi technikai hiba után Török eredményes. 24:15

38. perc: Grbavac 11 méterről lő át, és be is megy. 24:14

37. perc: Nenadic lelesi a labdát a váci kezekről, üres kapura dobott labdája a kapufán csattan.

36. perc: Ugalde ejti át a váci kapust. 24:13

35. perc: Ménfői kap két perces kiállítást.

35. perc: Nenadic egy testcsellel elküldik a védőket és gólt lő. 23:13

35. perc: Tonnesen átlövését fogja Ulicsinyi, majd Davidovic bombáz a veszprémi kapuba. 22:13

34. perc: Grbavac lövését védi Alilovic.

34. perc: Nilsson a vonalról eredményes. 22:12

33. perc: Davidovic lőtt szép gólt. 21:12

33. perc: Blagotinseket küldik ki a bírók két percre.

32. perc: Nenadic talpról lőtt gólt. 21:11

32. perc: Vonalon futott át a váci játékos, így jöhet a Veszprém.

31. perc: A Vác kezdi a második játékrészt.

30. perc: Ancsin lövését blokkolják, amivel vége az első félidőnek. Az állás a szünetben 20:11

30. perc: Tárkányi harmadszorra eredményes. 20:11

30. perc: Jamali cseni el a labdát, amivel Ugaldét ugratja ki, aki gólt lő. 20:10

29. perc: Nenadic ismét eredményes. 19:10

29. perc: Jamali talpról, majd szépen blokkol. 18:10

28. perc: Koller eredményes, Vranjes pedig időt kér. 17:10

27. perc: Oda-vissza belemenés a csapatoknál, aztán Nilsson talál be. 17:9

26. perc: Remek figura után Tyiskov szerez gólt, majd a Veszprém elhibázott támadása után Tárkányi lőtt gólt. 16:9

25. perc: Balaz lövését szedi ki Alilovic a sarokból, ezután pedig Jamali talál be. 16:7

24. perc: Ancsin lőtt gólt. 15:7

23. perc: Jamali lő mellé, majd Koller kapufát.

23. perc: Balaz bejátszásából Tárkányi eredményes. 14:7

22. perc: Ismét Ugalde fut, és ismét betalált. Ez már a hetedik neki! A Vác újra időt kér. 14:6

21. perc: Lékai összehúzott két védőt, ezzel ziccerbe hozva Ugaldét, aki ismét eredményes. 13:6

20. perc: Jamali lő gólt, majd Ancsin kap sárga lapot védekezésben. 12:6

19. perc: Schuch blokkal indította Ugaldét, aki nem hibázta el a ziccert. 11:6

18. perc: Ugalde szépen értékesít egy büntetőt. 10:6

17. perc: Ancsin lőtte el, fogta a kapus, ahogy nálunk Alilovic is fogja a váci lövést.

16. perc: Váci hiba után újabb letámadás, Ligetvári szépen osztja ki a labdát Ugaldénak, aki be is talál. Időt kér a Vác. 9:6

15. perc: A letámadás végén Sulic pörgeti el Rózsavölgyi lába mellett a labdát. 8:6

14. perc: Kecskeméti kanyarodik fel és szerez gólt, majd Ugalde eredményes a túloldalon. 7:6

14. perc: Grbavac elhamarkodottan lő kapura, az ellentámadásból pedig Gajic belövi a ziccert. 6:5

12. perc: Ugalde egyenlít Nenadic passzából. 5:5

12. perc: A Veszprém elhibázza a ziccert, a túloldalon viszont Holpert nem. 4:5

11. perc: Davidovic betörését sárga lapot érően akadályozza Tonnesen, a büntetőt Holpert hagyja ki.

10. perc: Sakic beállóból lő gólt, majd Nenadic első gólját lövi a Veszprém Arénában. 4:4

9. perc: Kecskeméti szélről eredményes. 3:3

8. perc: Nenadic és Sulic játszik össze szépen, bünetetőhöz jutunk, amit Gajic ejt kapufára.

7. perc: Holpert lövését védi Alilovic, majd Ligetvári bombáz a kapufára.

6. perc: Egymás után 2-2 hibát vétenek a csapatok, ismét a Vác támadhat.

4. perc: Ismét Tonnesen eredményes. 3:2

3. perc: Davidovic betörésből szeret gólt. 2:2

3. perc: Törteli talpról talál be, majd gyorsan Tonnesen lövi át a falat. 2:1

2. perc: Sárga lapot kapott Renato Sulic.

1. perc: Lékai találja meg szép labdával Sulicot, aki átemeli Rózsavölgyit. 1:0

1. perc: Ugalde, Ligetvári, Lékai, Tonnesen, Gajic, Sulic és Alilovic a Veszpérm kezdője.

A mérkőzés egy perces néma csenddel kezdődik, Marian Cozma emlékére.

17:54 Kezdődik a csapatok bemutatása, először a Vác érkezik, majd a Veszprém.

17:33 Üdvözlünk minden kedves olvasót a Veszprém Arénából.

A két csapat kerete a következő:
Telekom Veszprém: Alilovic, Mikler - Schuch, Tonnesen, Gajic, Nilsson, Ugalde, Ancsin, Terzic, Blagotinsek, Sulic, Nenadic, Jamali, Lékai, Borzas, Ligetvári

Váci KSE: Ulicsinyi, Rózsavölgyi - Török, Törteli, Ménfői, Tyiskov, Grbavac, Balaz, Czene, Sakic, Holpert, Koller, Davidovic, Tárkányi, Kecskeméti, Bognár

Játékvezetők: Réti Csaba, Szedmák Márton

2018. február. 10. 17:28