Hírek

Élő, szöveges közvetítés: Veszprém - Dabas

Kövessék figyelemmel a Dabas elleni K&H Liga mérkőzésünket.

Köszönjük figyelmüket, szép estét kívánunk!

60. perc: Ligetvári állítja be a végeredményt. Veszprém - Dabas 34:17

60. perc: Újabb hetes következik a Dabasnak, ezt is fogja Mikler.

59. perc: Tokuda harcol ki hetest, Ács a végrehajtó. Mikelr fogja, de a pálya másik végéig rúgja, így a Dabas szedi össze a kipattanót.

58. perc: Tonnesen szép passzt ad Schuchnak, és beállónk be is dobja a ziccert. 33:17

57. perc: Tonnesen labdáját lesik le, majd Kiss lövését fogja Mikler. Oldal dobással jöhet a Dabas ismét.

56. perc: Borzas lövését fogja Podoba, jöhet a Dabas.

56. perc: Időt kér a Veszprém.

55. perc: Kiss eredményes emberelőnyben. 32:17

54. perc: Ilic kap kétperces büntetést.

53. perc: Perisic sokadik lövését sáncoljuk, és ebből ismét gólt szerzünk. Ezúttal Marguc eredményes. 32:16

53. perc: Borzas tempózza ki a falat, és lő szép átlövés gólt. 31:16

52. perc: Ligetvári remekül védekezett, a kipattanót mégis Dabas játékos szedi össze, aki mellé lő.

50. perc: Tokuda lövését fogja Mikler, majd ismét Ligetvári eredményes. 30:16

50. perc: Schuch lő gólt beállóból. 29:16

49. perc: Perisic fölé pattinja a labdát, ezután Ligetvári szépen veri meg az emberét és szerez gólt. 28:16

48. perc: Manaskov szed össze egy kipattanót és lő a kapuba. 27:16

47. perc: Ismét Perisic eredményes. 26:16

46. perc: Perisic kapja az indítást és szerez gólt belőle. 26:15

45. perc: Borzas áll oda egy büntetőhöz, de ejtését megfogja a dabasi kapus.

44. perc: Podoba hatalmas védést mutat be Manaskov védésénél. A kipattanó a miénk, és ismét támadhatunk.

44. perc: Manaskov pimaszul teker Podoba lábai között a kapuba. 26:14

43. perc. Zakics hagyja ki szélről a ziccert. Mikler fejjel hárított a próbálkozást.

42. perc: Borzas remekül szolgálja ki Blagotinseket, aki ismét gólt szerez. 25:14

41. perc: Újabb hetest lőhet a vendég csapat, ismét Zakics áll a vonalhoz. Ezúttal sem hibázza el a lehetőséget. 24:14

41. perc: Jamali elemi erővel lő a kapuba, immáron ötödik alkalommal. 24:13

40. perc: Tokuda szerez gólt. 23:13

39. perc: Nenadic szép labdával találja meg Blagotinseket, és ezúttal nem hibázza el a helyzete szlovén beállónk. 23:12

38. perc: Manaskov védekezett a hatoson belül, büntetőt lőhet a Dabas. A hetest Zakics tekeri el Mikler mellett. 22:12

37. perc: Elveszik a Dabastól a labdát, amit Nenadic szépen játszik ki a jobb szélre, ahol Marguc nem hagyja ki a ziccert. 22:11

37. perc: Időt kér a Dabas.

36. perc: Tokuda lövi át a falat, majd Nenadic tör be és szerez gólt. 21:11

35. perc: Újabb dabasi hiba után, újabb Jamali gólt. 20:10

34. perc: Tonnesen indítja Jamalit, aki be is lövi a ziccert. 19:10

33. perc: Slachta eredményes, majd a kontratámadásból Tonnesen lő gólt. 18:10

33. perc: Nenadic tört be és szerzett gólt. 17:9

32. perc: Kiss lövését fogja a második félidőre beállt Mikler Roland.

31. perc: Jamali lövését fogja Holló.

31. perc: Folytatódik a mérkőzés, a Veszprém támadhat először.

30. perc: Időntúli szabaddobást lőhet a Dabas. Kiss megpróbált elhajolni, de mellé dobta.
Az első félidő végén az állás 16:9!

30. perc: Tanaka lövését fogta Alilovic, azonban az indítás rossz volt, így ismét Tanaka lőhetett, ezúttal pedig nem hibázott. Időt kér Ljubomir Vranjes. 16:9

28. perc: Blagotinsek szép gólt lő Jamali átadásából. 16:8

28. perc: Blagotinsek kap sárga lapot.

27. perc: Tokuda tör be, majd a gyors középkezdésből Ligetvári rohanja le a védelmet és szerez gólt. 15:8

26. perc: Tokuda ad rossz labdát a beállójának, Ligetvári pedig szépen szolgálja ki Gajicot. 14:7

26. perc: Jamali eredményes. 13:7

25. perc: Korsós lövését blokkolja Ligetvári.

24. perc: Blagotinsek talál be. 12:7

24. perc: Szabálytalan zárást fújnak Blagotinsek ellen, ebből Országh fut el és szerez könnyű gólt. 11:7

23. perc: Országh a szélről lő gólt. 11:6

22. perc: Blagotinsek ismét elhibázta a ziccert. Jöhet a Dabas.

22. perc: Gajic ugrott ki védkezésben, szerencsére a helyén érkező szélső lövését Alilivoc fogta, ismét mi támadhatunk. Ebből Jamali eredményes, aki a kipattanót szedte össze és vágta be. 11:5

20. perc: Korsós pattintja fölé a labdát, a gyors ellentámadásból pedig Nagy eredményes. 10:5

19. perc: Kiss lövi mellé talpról, jöhet a Veszprém, de Blagotinsek kihagyja a ziccert.

17. perc: Tokuda lövését fogja Mirko, majd a másik oldalon Sulic harcol ki hetest. Ilic áll oda, és a kapu jobb oldalába bombáz. 9:5

16. perc: Ismét Gajic eredményes. 8:5

15. perc: Alilovic védés után Ligetvári gól. 7:5

15. perc: Időt kér a Dabas.

14. perc: Bíró lövését fogja Alilovic, az indulásból Sulic a kapufára bombáz.

13. perc: Nagy lövését fogja Holló, ismét a Dabas támad.

13. perc: Elrontott veszprémi támadás után Slachta lő gólt a vonalról. 6:5

11. perc: Kiss egyből labdát szerez és betalál. 6:4

11. perc: Hiába Sulic szép védekezése, Országh mégis kibújik a falból és lő gólt. 6:3

10. perc: Gajic szerez labdát és végig fut vele a pályán, persze a végén betalált a kapuba. 6:2

9. perc: Ilic szépen lőtt át. 5:2

9. perc: Perisic lövését sáncolja Ilic.

8. perc: Nagy hátmögötti passzából ismét Gajic eredményes. 4:2

6. perc: Kiss talál be Alilovic lábai között, azonban nem marad válasz nélkül a gól, mivel Gajic szélről berepülve lő a kapuba. 3:2

5. perc: Perisic a kapufát találja el, míg a másik oldalon Nagy passzát Sulic váltja gólra. 2:1

4. perc: Nenadic rossz bejátszást fülelik le a dabasi védők.

3. perc: Slachta harcolt ki büntetőt, amit Pocsai hagy ki, illetve Alilovic véd.

2. perc: Ugalde lőtt kapufát, jöhet a Dabas.

2. perc: Kiss lövését fogja Alilovic, de Kekezovity már nem hibázott a kipattanóból. 1:1

1. perc: Elszórja a labdát a Dabas, amiből Ugalde fut el és szerez gólt. 1:0

1. perc: A mérkőzést a Dabas kezdi, velük szemben a védelemben Ligetvári, Ilic, Sulic, Nagy, Ugalde és Gajic áll, míg a kapunkat Alilovic védi.

17:54: Kezdődik a csapatok bemutatása.

17:27: A két csapat már javában melegít a 18:00-kor kezdődő összecsapásra. Íme, a két együttes kerete.

Telekom Veszprém: Alilovic, Mikler - Manaskov, Schuch, Ilic, Tonnesen, Gajic, Nagy, Ugalde, Marguc, Blagotinsek, Sulic, Nenadic, Jamali, Borzas, Ligetvári

Dabas KC VSE: Podoba, Holló - Slachta, Priczel, Shinnosuke, Korsós, Zakics, Perisic, Kiss, Tanaka, Országh, Kekezovity, Pocsai, Biró, Laurinyecz, Ács

Közvetítésünk támogatója az OMV Magyarország!

2018. május. 02. 17:24