2015. feb letöltés

Hírek

Élő, szöveges közvetítés: Veszprém - Balatonfüred

Kövesse figyelemmel a Balatonfüred elleni edzőmérkőzésünket!

Ezzel vége a mérkőzésnek, a csapat szép játékkal nyerte az első felkészüli mérkőzését. Köszönjük, hogy velünk tartottak. A végeredmény 35:18.

60. perc: Kentin Mahé talál be még a végén. 35:18

59. perc: Szöllösi beállóból eredményes. 34:18

58. perc: Ismét Dörnyei szerez gólt, szépen futott el a szélen. 34:17

57. perc: Mahé gyöngyörú testcselei után csak szabálytalanul tudták megállítani. A hetest Dörnyei lövi be. 33:17

56. perc: Páros kiállítás Nilssonnak és Topicnak.

56. perc: Máthé ezúttal talpról eredményes. 32:17

55. perc: Manaskov éles szögből talál be. 32:16

54.perc: Zdolik tör be a falba és lő gólt. 31:16

53. perc: Mahé hát mögötti passzát Nilsson lövi be a kapuba. 31:15

52. perc: Máthé lövőcselét megette a védelem, és csak büntetőt érően tudta megállítani őt. A hetest a sértett értékesíti. 30:15

51. perc: Tonnesen hámozza át magát a védőn, amiből gól és egy két perces kiállítás születik. 30:14

49. perc: Bóka szerzett labdát, amiből Hornyák lőtt gólt. A másik oldalon gyors középkezdésből Kentin Mahé szerez gólt. 29:14

48. perc: Máthé ismét átlövésből eredményes. 28:13

47. perc: Nilsson lő hatalmas gólt a vonalról. 28:12

45. perc: Jamalit hiába blokkolják, átmegy a labda a kezek között. 27:12

44. perc: Jamali talpról eredményes. 26:12

43. perc: Nilsson lövése elvánszorog a kapuig és gól is lesz belőle. 25:12

42. perc: Jamali test melletti lövéséből lesz gólt. A Füred rögtön visszavág és Kemény lő gólt ismét 24:12

41. perc: Nagy lövését fogja Bősz, majd Kemény szerez gólt a túloldalon. 23:11

40. perc: Máthé hatalmas gólt lő átlövésből. 23:10

38. perc: Ismét lerohanásból szerzünk gólt, ezúttal Gajic a bejező. 23:9

37. perc: Manaskovot indítja Jamali, aki be is lövi ziccerét. 22:9

36. perc: Passzív játékért elveszik a Füredtől a labdát, a másik oldalon a gyors támadásból Jamali bombáz a kapuba. 21:9

35. perc: Zdolik főlé lő, majd a gyors ellentámadásból Blagotinsek harcol ki egy büntetőt. A hetest Gajic felvarrja a felső léc alá. 20:9

34. perc: Zdolik lövését blokkolja Nagy. A Balatonfüred máris időt kér.

33. perc: Zsinórban a harmadik elhibázott füredi támadás, és zsinórban harmdszor a Mackovsek-Blagotinsek páros. Ismét Blagi lövi a gólt. 19:9

32. perc: Ezúttal Mackovsek tempózza ki a falat és lő szép átlövés gólt. 18:9

31. perc: Mackovsek adja le a labdát Blagotinseknek, aki gőlt lő. 17:9

31. perc: Kezdődik a második félidő.

30. perc: Vége az első játékrésznek. Az eredmény 16:9.

29. perc: Strlek félpályáról, üres kapura szerez gólt. 16:9

28. perc: Blagotinsek harcol ki egy büntetőt, és egy sárgalapot Semenovnak. A hetest Mahé vágja be. 15:9

27. perc: Mahé és Blagotinsek összejátékából Mahé lő gólt, és még Zdolikot is kiküldik két percre. Időt kér a Balatonfüred. 14:9

26.perc: Andreas Nilsson kap két perces büntetést a játék késleltetéséért.

25. perc: Ragyogóan védekeztük ki a füredi támadást!

23. perc: Topic ellen szabálytalankodnak büntetőt érően. Ismét hornyák állt oda, és ismét bedobta. 13:9

21.perc: Accambray ellövi a sánc mellett, és gólt lő. 13:8

21. perc: Karvatski fut át a falon. 12:8

20. perc: Mahé remek labdát oszt ki Nilssonnak, aki be is lövi ziccerét. 12:7

18. perc: Nagy szépen lövi át a falat. 11:7

17. perc: Bóka szed össze egy kipattanót a szélen, és ejti át Miklert. 10:7

16. perc: Terzic szépen szolgálta ki Nilssont, aki nem hibázott. 10:6

16. perc: Ligetvári átlövi a füredi falat. 9:6

15. perc: Karvatski betörésből eredményes, majd Nilsson Nagy László passzát váltja gólra. 8:6

14. perc: Topic, majd Mackovsek eredményes gyors egymás utánban. 7:5

13. perc: Remek védekezés és indítás után Strlek tekeri el Fazekas lába mellett a labdát. 6:4

12. perc: Blagotinsek a 3. gólját lövi, szinte ugyanarról a helyről. 5:4

11. perc: Ismét Strlek lő gólt, ezúttal indításból. 4:4

10. perc: Strlek lövi meg első gólját veszprémi mezben. 3:4

9. perc: Horváth lövését blokkolja a fal, miután Smenov szép labdát ad a beállónak. Blagotinsek kapott sárgát, és ismét hetesből, ismét Hornyák eredményes. 2:4

7. perc: Mindkét csapat sikertelen támadásokat vezetett, végül Karvatski törte meg a csendet és lőtte a hálóba a labdát. 2:3

5. perc: Ismét Blagotinsek lő gólt. 2:2

4. perc: A túloldalon Terzic kap sárgát szintén lökésért. Hornyák értékesíti az ezért megítélt büntetőt. 1:2

3. perc: Ferreira kap sárgát, miután levegőben lökte Lékait.

2. perc: Karvatski hatalmas gólt lő. 1:1

1. perc: Karvatski lövését fogja Mikler, majd Blagotinsek szerez gólt a vonalról. 1:0

17:05 Kezdődik a mérkőzés. A Veszprém a Mikler, Strlek, Terzic, Mackovsek, Tonnesen, Gajic, Blagotinsek sorral, és védekezéssel kezdi a meccset.

17:00 Kezdődik a csapatok bemutatása.

16:52 Üdvözlünk minden kedves olvasót! Ma 17:00-kor edzőmérkőzésen lép pályára a Telekom Veszprém a Balatonfüredi KSE ellen. A két keret a következő:

Telekom Veszprém: Mikler, Djurdjevic - Manaskov, Tonnesen, Gajic, Nilsson, Nagy, Accambray, Strlek, Terzic, Blagotinsek, Mahé, Jamali, Mackovsek, Lékai, Ligetvári, Dörnyei, Borzas

Balatonfüredi KSE: Fazekas, Bősz, Andó - Ág, Bóka, Ferreira, Németh, Semenov, Varga, Kemény, Topic, Kancel, Máthé, Karvatski, Hornyák, Déber, Zdolik, Szöllösi