Hírek

Élő, szöveges közvetítés: Orosháza - Veszprém

Kövesse figyelemmel az Orosházi FKSE - Telekom Veszprém mérkőzést!

Véget ért a találkozó: Orosházi FKSE - Linamar - Telekom Veszprém 21:40

60. perc: Nilsson szabálytalankodik hetest érően, de a hazaiak mellélövik, Ligetvári viszont elől nem hibázik. 21:40

59. perc: Mihály góljára Ligetvári válaszol 21:39

58. perc: Ismét Ligetvári eredményes, majd Nilsson is betalál. 20:38

57. perc: Zalai majd Ligetvári a gólszerző 20:36

54. perc: Tonnesen szép átlövésgólja középről 19:35

53. perc: Ligetvári is betalál 19:34

52. perc: gajic gólja Alailovic indításából 19:33

51. perc: Sikerül kapott gól nélkül átvészelnünk a kettős emberhátrányt. 19:32

49. perc: Tonnesen is kiáll két percre 19:32

48. perc: Nilssont állítják ki 2 percre 19:32

48. perc: Morva újabb nagy gólja talpról. 19:32

47. perc: Győri is betalál. 18:32

46. perc: A hazaiak hétméteresét Knezevic váltja gólra. 18:31

45. perc: A négyperces gólcsendet Ugalde töri meg Alilovic indítása után. 17:31

42. perc: Terzic kap kétperces kiállítást 17:30

41. perc: Morva szép átlövésgólj talpról, amire gajic válaszol a szélről 17:30

40. perc: A leindítás végén Gajic, azt követően pedig Blagotinsek eredményes. Budai időt kér. 16:29

39. perc: Blagotinsek bal kézzel szerzi meg mai első gólját 16:27

38. perc: Gajic kerül hosszú paszt követően egy védővel szembe, akit kicselezve gólt lő 16:26

36. perc: Tonnesen majd Radojevic a gólszerző 16:25

36. perc: Blagotinseket állítják ki 2 percre, a büntetőt Knezevic lövi be 15:24

35. perc: Ezúttal a Veszprém szerez labdát, Ugalde fejezi bególlal a leindítást 14:24

34. perc: A hazaiak labdát szereznek, antal pedig gólt 14:23

32. perc: ilic gólja átlövésből 13:23

31. perc: Kezdődik a 2. félidő. Az Orosháza elveszíti  alabdát, Ilic passzából peig Ugalde eredményes. 13:22

Véget ért az első félidő, az állás: Orosháza - Veszprém 13:21
A hazaiaknál Gyene a legeredményesebb eddig 5 góllal, mí a vendégeknél nagy 6 találattal.

30. perc: Lékai cikázik be a védők között és lő gólt. 13:21

30. perc: Németh László gólja a balszélről, Ljubomir Vranjes időt kér. 13:20

29. perc: Hazai eladott labda, amit Ugalde vált gólra 12:20

28. perc Herjeczki ismét véd, elől pedig  Mihály talál be, amire Nagy válaszol 12:19

27. perc: Újabb hazai indulás, amelyet ezúttal Gyene vált gólra 11:18

26. perc Nagy ajd Lékai lövését is védi Herjeczki, mindkettőt követően Antal lő gólt a hazai leindítás végén 10:18

24. perc Nagy majd Ferenczi szerez gólt 8:18

23. perc Accambray újabb találata 7:17

23. perc Németh László szép gólja a balszélről, átpörgetve a labdát Alilovic felett 7:16

22. perc: Knezevic gyönyörű átlövés gólja, amelyre Lékai válaszol 6:16

21. perc: Accambray gólja átlövésből 5:15

20. perc: Újabb Gyene-gól 5:14

19. perc: Gyene töri meg a hosszú hazai gólcsendet éles szögből beugorva, de Nagy válaszol 4:14

18. perc Alilovic továbbra is remekel, Accambray pedig elől bombáz a kapuba 3:13

17. perc hazai lépéshiba, amelyet gajic büntet meg elől 3:12

16. perc Alilovc hárít parádésan a kapufa segítségével, de a labda  a hazaiaknál marad 3:11

15. perc: Alilovic megint hárít, Nagy indítja Ugaldét, aki belövi az üres kapuba 3:11

14. perc Alilovic újabb védését követően Lékai viszi be a védőfalba és talál be 3:10

13. perc: Nagy tör be és szerez gólt 3:9

12. perc Ismét Gajic eredményes. Budai Dániel, a hazaiak mestere időt kér. 3:8

11. perc Accambray majd Radojevic is kihagyja lövését, a veszprémi leindítást, Alilovic hosszú passza után, Gajic  góllal fejezi be 3:7

10. perc Ismét büntetőt lőhet Gyene, és ezúttal sem hibázik 3:6

9. perc: Accambray labdát majd gólt szerez 2:6

8. perc Radojevic szép átlövés gólja 2:5

7. perc: Újabb eladott labda a hazaiknál, a kontrát Nagy fejezi be eredményesen 1:5

6. perc: Labdaszerzés után Accambray majd Sulic a labda utja, amely a hálóban köt ki 1:4

5. perc Accambray is bemutatkozik 1:3

4. perc Nagy László talal be 1:2

3. perc Rendkívül sportszerű jelenet: Nagy László jelzi, hogy a Veszprémről ment ki a labda, így a játékvezetők megváltoztatva a döntésüket visszaadjaák a labdát a hazaiaknak, de Alilovic véd. 1:1

2. perc Gyene Norbert eredménes hétméteresből 1:1

1. perc Accambray bejátszása után Sulic fordul be és lő gólt 0:1

18:00 Kezdődik a mérkőzés! A kezdőcsapatok:
Orosháza: Herjeczki - Gyene, Németh G., Srsen, Radojevic, Morva, Németh L.
Veszprém: Alilovic - Gajic, Nagy, Sulic, Lékai, Accambray, Ugalde

17:48 A bemelegítés véget ért, hamarosan (18:00-kor) kezdődik a mérkőzés.

17:25 Ahogy a keretünkből is látható, csupán a szélső posztkon történt egy-egy csere. Ancsin Gábor és Iman Jamali - a szombati, Csurgó elleni meccshez hasonlóan - kisebb sérüés miatt nem szerepelhet.

17:13 A érkőzés játékvezetői: Altmár Kristóf és Horváth Márton

17:10 A két együttes találkozóra benvezett kerete a következő:

Orosházi FKSE - Linamar: Hejeczki, Szabó - Srsen, Pásztor, Gyene, Morva, Radojevic, Knezevic, Ferenczi, Zvolenszki, Bella, Németh L., Németh G., Antal, Mihály, Zalai

Telekom Veszprém: Mikler. Alilovic - Schuch, Ilic, Tonnesen, Gajic, Nilsson, Nagy, Accambray, Győri, Ugalde, Terzic, Blagotinsek, Alilovic, Sulic, Lékai, Ligetvári

17:03 Köszöntünk Mindenkit Orosházáról, a Városi Sportcsarnokból!

2017. szeptember. 12. 16:58